722 0

ЄСВ з мінімальної зарплати: коли не потрібно застосовувати?

Фіскали роз’яснили випадки, коли не потрібно застосовувати вимогу щодо нарахування ЄСВ не менше мінімального розміру.

Так, вимоги щодо нарахування ЄСВ не менше мінімального розміру не стосуються:

— винагород за договорами цивільно-правового характеру;

— заробітної плати з джерела не за основним місцем роботи;

— заробітної плати працівника інваліда, який працює на підприємстві, установі або в організації, де застосовується ставка 8,41%;

— заробітної плати працівників підприємств та організацій всеукраїнських громадських організацій інвалідів, зокрема товариств УТОГ та УТОС, в яких кількість інвалідів становить не менш як 50 % загальної чисельності працюючих, і за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить не менш як 25 % та суми витрат на оплату праці встановлюється у розмірі 5,3 % визначеної п. 1 ч. 1 ст. 7 Закону про ЄСВ бази нарахування єдиного внеску;    

— заробітної плати працівників підприємств та організацій громадських організацій інвалідів, в яких кількість інвалідів становить не менш як 50 % загальної чисельності працюючих, і за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить не менш як 25 % та суми витрат на оплату праці встановлюється у розмірі 5,5 % визначеної п. 1 ч. 1 ст. 7 Закону про ЄСВ бази нарахування єдиного внеску для працюючих інвалідів. 

Такі роз’яснення надала ДФСУ в листі від 14.02.2015 р. № 4979/7/99-99-17-03-01-17    



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)