Акредитація ВНЗ: є зміни!

Кабмін вніс зміни до Положення про акредитацію вищих навчальних закладів і спеціальностей у вищих навчальних закладах та вищих професійних училищах.


Встановлено, що сертифікат про акредитацію навчального закладу (напряму підготовки, спеціальності) вперше буде видаватися строком на 5 років, під час проведення другої та наступних акредитацій — на 10 років. Зазначимо, що зараз такий сертифікат видається для ВНЗ на 10 років, а для інших навчальних закладів і відокремлених підрозділів — на 5 років.

Змінами передбачено проведення повторної акредитації у разі негативного рішення Акредитаційної комісії. Її будуть проводити лише за умови усунення причин відмови в акредитації.

З 1 листопада 2014 р. навчальний заклад, який заявив про акредитацію спеціальності, повинен буде подавати до МОН, окрім інших документів, сертифікат про попередню акредитацію (якщо така проводилася) та опис внутрішньої системи забезпечення якості освітньої діяльності.

Встановлено, що переоформлення сертифіката про акредитацію закладу (напряму підготовки, спеціальності) буде здійснюватися також у разі:

— реорганізації юридичних осіб, що мають сертифікати про акредитацію, шляхом їх злиття або приєднання однієї юридичної особи до іншої;

— ліквідації або реорганізації, а також зміни найменування (місцезнаходження) структурного підрозділу навчального закладу, що має сертифікат про акредитацію.

Важливо! Порушення державних вимог, які не були усунуті протягом шести місяців, буде підставою для анулювання сертифіката про акредитацію закладу.

Такі зміни внесені постановою КМУ від 27.04.2014 р. № 507, яка набирає чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано. Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі