Кримські студенти-контрактники, які перевелися до ВНЗ материкової України, завершать 2013/2014 н.р. на безоплатній основі

20 серпня 2014 року на засіданні Уряду прийнято розпорядження КМУ «Про деякі особливості переведення студентів вищих навчальних закладів, що розташовані на тимчасово окупованій території України, у період з березня по червень 2014 року».


Згідно з розпорядженням, задля забезпечення захисту прав студентів, які навчалися за кошти фізичних та юридичних осіб (на контракті) у кримських ВНЗ та були переведені до ВНЗ державної та комунальної форми власності на материковій частині України у період з березня по червень 2014 року, завершення 2013/2014 навчального року здійснюється на безоплатній основі.
 
Продовження навчання з 1 вересня 2014 року цих студентів на території інших регіонів України здійснюватиметься з урахуванням положень частини 12 статті 7 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України».
 
Нагадаємо, що протягом березня-червня цього року 1 500 студентів, які навчалися у вищих навчальних закладах, розташованих на території Автономної Республіки Крим та м. Севастополя, з них – 600 осіб навчалися на контрактній основі, були переведені для продовження навчання до 126 вищих навчальних закладів, розташованих на материковій частині України.
 
За матеріалами Прес-служби Міністерства освіти і науки України


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі