Мінрегіон створює законодавче поле, яке сприятиме розвитку сфери поводження з ТПВ

З метою реформування та розвитку сфери поводження з побутовими відходами Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України підготовлено ряд нормативно-правових актів, виконання яких дозволить стабілізувати ситуацію в країні у сфері поводження з побутовими відходами.


Мова йде, зокрема, про проект Закону України «Про внесення змін до деяких законів України у сфері поводження з побутовими відходами», який Мінрегіон вже направив на розгляд Уряду. Цей документ  передбачає   демонополізацію ринку послуг з перероблення та захоронення побутових відходів та передачу повноважень органам місцевого самоврядування затверджувати тарифи на послуги з перероблення та захоронення побутових відходів.

Підготовлені Мінрегіоном і пропозиції до законопроектів за № 2611а та № 2612а про внесення змін до Податкового та Бюджетного кодексів в частині введення збору з виробників та імпортерів упаковки та товарів в упаковці та спрямування цього збору органам місцевого самоврядування на вирішення питань поводження з відходами тари та упаковки.

Також розроблено пропозиції до законопроекту з питання стимулювання виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії та встановленням коефіцієнту «зеленого» тарифу на рівні 3,0 до 2019 року для суб'єктів господарювання, які виробляють електричну енергію з біомаси, біогазу та побутових відходів.

За матеріалами офіційного сайта Мінрегіону.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі