Вітаємо з Днем державної служби України!Шановні державні службовці!

Сердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем державної служби!

Державна служба – це завжди робота на "передовій". Постійна відповідальність за стан справ у суспільстві — нелегка праця, яка потребує справжньої відданості своїй справі, компетентності, ініціативи і творчого ставлення до роботи.

Тож зичимо вам і вашим родинам миру, добробуту, щастя, здоров’я. Нехай кожен день вашого життя буде  радісним і приносить задоволення від роботи, а родинне тепло та затишок допомагають у виконанні  відповідального професійного обов’язку. Щиро бажаємо у цей нелегкий час витримки, терпіння, невичерпної енергії та нових звершень у справі служіння народу та нових здобутків в ім’я великого майбутнього України!

Вітаємо з Днем державної служби України!Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (12)
Наталя
23.06.2016
Шановні колеги! З святом Вас,хоча він і сумний,зі сльозами на очах,але все ж таки давайте привітаємо друг друга і побажаємо всім нам і нашим сім"ям здоров"я,добробуту,успіхів та здійснення всіх наших мрій.Хай нам щастить в нашій нелегкій праці.
Роман Наталя
23.06.2016
Підтримую! Слава держслужбовцям!
Ikar
23.06.2016
Дякую=) Щоб ваші мрії збувались
Карл
23.06.2016
Всіх РАБІВ держави з праздником !!!

Роман Карл
23.06.2016
Кожному РАБУ державы по 2 РАБА с Донбасса! :-)
Яяяяяяя
23.06.2016
Вітаю усіх державних службовців зі святом! Нехай новий Закон дійсно принесе в наше життя впевненість у майбутньому, спокій в родини та фінансову стабільність (яка буде відповідати високим вимогам та цілому ряду обмежень), Ну і звичайно щоб ми служили на благо людей, реалізовуючи розумну і мудру державну політику, за яку б не було соромно і ніколи не відчували себе РАБАМИ .
Коля
23.06.2016
В основу заклали шахрайства і брехню, і на цій основі, як на фундаменті, намагалися щось зовні пристойне побудувати. Невдача за невдачею, майже крах ; але намагання не припинилися і основа залишилась та сама .
Алиса
23.06.2016
Вітаю всіх нормальних людей, що працюють в сфері державної служби. Хто не працював - їм важко зрозуміти... Всім успіхів!!!
Антоніна
28.06.2016
Підтиримую Алісу! Хто не працював у сфері державної служби - той не зрозуміє! Зі святом всіх! Здоров'я, витримки і удачі!
Коля
28.06.2016
Нажаль, основними інструментами роботи посадових осіб є обмани, шахрайства та підробки. Нажаль, я не знав цього заздалегідь, тому дорого за це поплатився.
Тобто, якщо виникає спірна ситуація, у якій ви хоч 100 разів праві , але другою стороною є державна структура, то будьте впевнені, що обманами і підробками вас зроблять винуватими , або, у кращому випадку, позбавлять компенсації за причинену вам шкоду.
Ірина
29.06.2016
А це правда, я не чула лічно, що Гройсман привітав усіх держслужбовців з святом і розповів про очередне скорочення нас держслужбовців незабаром?Може і депутатів сократять.Ха-ха!
ХХХ
29.06.2016
С ПРАЗДНИКОМ *ИДЕЙНОГО БОМЖА*.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі