10922 20

ДФСУ про реєстрацію неприбуткових організацій

Як здійснюється реєстрація неприбуткових організацій та установ контролюючими органами?

Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 440 (далі – Порядок).

     Для включення до Реєстру неприбуткова організація повинна подати до контролюючого органу реєстраційну заяву за формою 1-РН згідно з додатком 1 до Порядку і засвідчені підписом керівника або представника такої організації та скріплені печаткою (за наявності) копії установчих документів неприбуткової організації (крім тих, що оприлюднені на порталі електронних сервісів відповідно до Закону України від 15 травня 2003 року № 755-IV «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», а житлово-будівельні кооперативи також засвідчені підписом керівника або представника такого кооперативу та скріплені печаткою (за наявності) копії документів, що підтверджують дату прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом житлового будинку та факт спорудження або придбання такого будинку житлово-будівельним (житловим) кооперативом.

     За результатами розгляду реєстраційної заяви та документів, що додаються до неї, протягом 14 календарних днів з дня їх отримання контролюючим органом приймається рішення про:

  •      включення, повторне включення, відмову у включенні неприбуткової організації до Реєстру;
  •      виключення неприбуткової організації з Реєстру;
  •      зміну ознаки неприбутковості.

     Відповідне рішення за формою згідно з додатком 2 до Порядку готується у двох примірниках, один з яких надається неприбутковій організації, а другий залишається в контролюючому органі.

 

По матеіалам ЗІР



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (20)
Мурка
01.09.2016
Задолбали! Нам больше заняться нечем, одно и тоже по 10 раз делать. И кому такой бред в голову приходит???
Ирина Мурка
01.09.2016
Необходимо внести изменения в Положение учреждения, согласно Налоговому Кодексу, и ИХ зарегистрировать а это - уже деньги...
Мурка Ирина
01.09.2016
да нам уже огласили-410 грн. отстегните!
Олеся Мурка
01.09.2016
а кто с вас требует эти 410 грн??? В Законе № 652-VIII, которым прошлым летом и меняли все, черным по блеому написано розділ VIII "Прикінцеві положення" Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., № 31-32, ст. 263) доповнити пунктом 5 такого змісту: "5. Установити, що реєстраційний збір не справляється за проведення державної реєстрації змін, що вносяться до установчих документів неприбуткових підприємств, установ та організацій відповідно до пункту 35 підрозділу 4 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України"; (ч. 2 ст. 2 разд. ІІ Закона № 652 от 17.07.2015).
Анна Олеся
02.09.2016
Что-то я вообще не могу найти: розділ VIII "Прикінцеві положення" в Законі України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців". на сайте http://www.rada.gov.ua/ последний раздел VI ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ. Как-то странно...
Тетяна Олеся
09.09.2016
Вимагає державний реєстратор, дають бумажку з рахунком і сумою, інакше не проводять зміни. Вони не знають, що з неприбуткових не потрібно гроші брати? Куда звернутись, щоб ім розтлумачили, бо мої пояснення і посилання на ций закон для них не є ОФІЙНИМИ!!!
Светлана
01.09.2016
до какого числа ето все надо сделать?
Євген Светлана
01.09.2016
До 01.01.2017
Олеся
01.09.2016
И еще ж были письма от ГФСУ этого года, что бюджетников можно вносить в новый реестр, исходя из норм законодательства, вы не пробовали ссылаться на них?
Cемен Олеся
02.09.2016
Какие письма, если можно то дайте ссылку, пожалуйста.
Олеся Cемен
02.09.2016
от 02.02.2016 р. № 3325/7/99-99-15-02-02-17 http://www.profiwins.com.ua/letters-and-orders/gna/7218-3325.html и от 19.04.2016 р. № 8789/6/99-99-19-02-02-15 http://www.profiwins.com.ua/letters-and-orders/gna/7764-8789.html
Мурка
02.09.2016
Пробовали. Наша налоговая настаивает на всей процедуре потому что им так удобно! и не хотят вникать в законодательство. Они построили себе план выполнения и ни вправо, ни влево!
Лариса Мурка
02.09.2016
Аналогично, налоговая не хочет вникать. Я написала в ГНИ письмо, где сослалась на Бюджетный кодекс, ПКМУ № 228, Устав. Не подходит, -давайте изменения.
Вета
06.09.2016
Наша налоговая вообще прислала письмо и указала, что в течении месяца с момента получения письма мы обязаны предоставить все! Иначе - ШТРАФ!!!
Маша Вета
06.09.2016
так и сказали - штраф? может они еще указали ссылку на статью, по которой штраф выписывать собрались?
Татьяна
06.09.2016
Кто подскажет, ждать письмо из налоговой или самим нести копии статута и форму 1-РН?
ОльгаZT
06.09.2016
Какие именно документы для перерегистрации должен предоставить в налоговую орган местного самоуправления - сельский, районный, областной совет? Учредительных документов нет, основание для деятельности Закон Украины "О местном самоуправлении в Украине".
Анна
06.09.2016
А чому немає нового бланка РН-1
юю
06.09.2016
У меня ОСМД,тоесть нужно печатать бланк РН 1 и идти с ним в налоговую?
Лариса
06.09.2016
Постанова КМУ від 13.07.2016 №440,там є Форма № 1-РН