1831 6

Співробітники Міносвіти на службі повинні використовувати тільки українську мову

Міністерство освіти і науки України зобов'язало своїх співробітників використовувати тільки українську мову при виконанні службових обов'язків.

"У відповідь на скарги по окремих випадках спілкування російською мовою працівниками Міністерства освіти і науки України під час виконання службових обов'язків - видали відповідний наказ. Працівники міністерства повинні обов'язково використовувати державну мову при виконанні своїх посадових обов'язків", - написав заступник міністра освіти і науки - керівник апарату Роман Греба на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook в середу.

Згідно з наказом, який Р.Греба опублікував на своїй сторінці, при виконанні своїх службових обов'язків працівники Міносвіти повинні використовувати виключно українську мову, як в самому міністерстві, так і в регіонах при спілкуванні з громадянами України.

Співробітники Міносвіти на службі повинні використовувати тільки українську мову

Теги: освіта


загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (6)
Оксана
29.09.2016
Лучше бы издали наказ' чтобы Ирина Анатолиевна вовремя довидкы и штатные рассписания рассматривала. И не мариновала бы бухгатеров у себя в "предбаннике" целыми днями! Евроинтегранты!!
Коля
30.09.2016
Головбухи УПРАВЛІНЬ ОСВІТИ м. Києва щомісяця офіційно отримують премії, що у декілька разів перевищують їх посадовий оклад. Премії цих головбухів формуються із невиплаченої частини надбавок і доплат : подивіться у штатні розписи і ви побачите, що головбух для спеціалістів зазначає 50-відсоткову надбавку, а реально виплачує їм лише по 20-30 відсотків ; решту головбух розподіляє на власний розсуд у вигляді премій , не забуваючи в першу чергу, себе.
Оксана Коля
30.09.2016
Молодец' глав бух. Завидую
Ірина
02.10.2016
Хотілося, щоб не тільки працівники освіти використовували українську мову, але і інші державні службовці, а саме податківці, В м. Харків, ні початкових, ні у дошкільних ніу вищій школі, університетах, а також у податкових інспекціях всіх без винятку і в областній також не чути українську мову. Вони ж є державні службовці, а держава наша україна. Доречі при Ющенко, на українську мову були перекладені усі навчальні матеріали і освітяни, як виявилось, непогано володіюти українською мовою, чому вживати її при нинішній владі зовсям перестали незразуміло. Дорочі працівники ФАКТОРУ теж забули, що вони мешкають у Державі Україна.
Харків'янка Ірина
03.10.2016
Милочка, Вы прежде научитесь название нашего государства с большой буквы писать, а уж после будете нас, Харьковчан, учить Родину любить!
Игорь Ірина
03.10.2016
В держустановах вже давно потрібно впровадити використання вийнятково української мови. Певні кроки вже робляться. Зокрема на талебаченні спостерігається популяризація рідної мови. Через років так 5, будемо мати значні успіхи, впевнений.