556 0

Як будуть перевіряти суб’єктів господарювання, які займаються медичною практикою?

Кабмін визначив окремі Критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з медичної практики і визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) Міністерством охорони здоров’я.

Встановлено, що Критерії за яким оцінюється ступінь ризику від провадження діяльності у сфері охорони здоров'я для безпеки життя і здоров'я населення та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю), не будуть поширюватися на суб’єктів господарювання, які займаються медичною практикою.

Так, до критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності з медичної практики, належать:

— строк провадження господарської діяльності з медичної практики;

— наявність порушень вимог законодавства у сфері охорони здоров’я;

— вид медичної допомоги (екстрена, первинна, вторинна (спеціалізована), третинна (високоспеціалізована), паліативна, медична реабілітація).

Відповідно до встановлених критеріїв суб’єкти господарювання, що провадять господарську діяльність з медичної практики, належать до одного з трьох ступенів ризику — високого, середнього або незначного.

Планові заходи державного нагляду за діяльністю вказаних суб’єктів господарювання будуть здійснюватись з такою періодичністю:

з високим ступенем ризику — не частіше одного разу на рік;

із середнім ступенем ризику — не частіше одного разу на три роки;

з незначним ступенем ризику — не частіше одного разу на п’ять років.

Критерії затверджено постановою КМУ від 16.10.2014 р. № 543, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)