Мінсоцполітики пропонує осучаснити пенсії

За словами представника міністерства, "якщо буде позитивне рішення, ми вже цього року майже 3,4 мільйонам пенсіонерів підвищимо розміри пенсій в середньому на 284 гривні".


Заступник міністра соціальної політики Віталій Мущинін заявляє, що цього тижня має бути завершено дискусії щодо законопроекту про осучаснення пенсій і внесено його до Верховної Ради. 

Як передає кореспондент УНІАН, про це він сказав під час Всеукраїнських зборів ветеранського активу на тему: “Реалізація міжнародно-правових документів щодо соціального захисту людей похилого віку - запорука їх гідного життя”.

Мущинін зазначив, що на сьогоднішній день Міністерством соціальної політики разом із Пенсійним фондом було підготовлено законопроект, який передбачає осучаснення пенсій. “Йдеться про те, що ми пропонуємо уряду сьогодні встановити єдиний показник середньої заробітної плати. Я поки що не буду казати про цифри, бо ще йдуть жваві дискусії. Але на цьому тижні вони мають бути завершені і законопроект буде внесений у Верховну Раду”, - сказав представник міністерства.

Як заявив Мущинін, “якщо буде позитивне рішення, ми вже в цьому році майже для 3,4 мільйонів пенсіонерів підвищимо розміри пенсій в середньому на 284 гривні”. “Це без урахування того, що з 1 грудня ми також будемо перераховувати розміри пенсій”, - додав заступник міністра.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
Коля
06.10.2016
Отже, найвищий рівень життя був в Україні у 1992-1996 роках, адже тоді зарплати і пенсії зростали майже кожен місяць удвічи. Уявіть, що середня зарплата на початку 1992 року була 200 крб.,, а наприкінці цього ж року -- 10000 крб ! А у 1995 році середня зарплата вже досягала 8-9 млн. крб.(!) Тоді ми всі були мільйонерами! Правда, квартплата також була 4-5 млн. крб. щомісяця, а хлібина коштувала близько 50000 крб... . Висновки напрошуються самі.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі