Павло Розенко: Запуск накопичувальної пенсійної системи має відбутися не пізніше 2017 - це наша принципова позиція

Пенсійна реформа, зокрема введення накопичувальної системи пенсійного забезпечення, залишається одним із головних пріоритетів Уряду. Про це під час панельної дискусії «Реформування соціальної політики в умовах децентралізації управління» заявив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.


«Введення накопичувальної системи пенсійного забезпечення залишається нашою принциповою позицією і це зафіксовано у Програмі діяльності Уряду», - сказав він.

Павло Розенко нагадав, що вже понад півтора роки у Верховній Раді України знаходиться законопроект, який передбачає введення накопичувальної системи і позбавлення Пенсійного Фонду невластивих видатків. «Зараз він вже доопрацьований і повторно внесений на розгляд депутатів», - уточнив він. 

«І зараз нам всім, і народним депутатам  України в тому числі, потрібно зробити все для того, щоб врешті-решт зрушити цю справу з мертвої  точки, щоб елементи накопичувальної системи змогли стартувати вже з 2017 року», - наголосив Павло Розенко.

ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИПомітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (1)
серый
04.10.2016
Я не понимаю как можно вводить накопительную систему при дефиците солидарной?
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі