362 0

Про розмір пенсії за "науковим" законом

У березні 2015 року, після досягнення пенсійного віку, планую вийти на пенсію за нормами Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність". В якому розмірі мені буде призначена така пенсія?

Відповідно до статті 24 Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність" (в редакції, що діє з 01.01.2015), пенсії науковим (науково-педагогічним) працівникам призначаються в розмірі 60 відсотків від сум заробітної плати наукового (науково-педагогічного) працівника.

За матеріалами ПФУ



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)