Щодо відновлення пенсійних виплат для працюючих пенсіонерів в повному обсязі

Члени Комітету розглянули проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» (щодо відновлення повного обсягу пенсійного забезпечення для працюючих пенсіонерів) №4325.Законопроектом пропонується внести зміни до Законів "Про пенсійне забезпечення", "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" та "Про наукову і науково-технічну діяльність", якими передбачено, що виплата пенсії працюючим пенсіонерам на підприємствах, в установах і організаціях, крім державних органів, здійснюється у повному розмірі.

Під час обговорення зазначалося, що у разі ухвалення Верховною Радою даного законопроекту, з чинного законодавства буде виключена тимчасова на 2016 рік норма, яка обмежує виплати пенсій, призначених за віком, по інвалідності, на пільгових умовах та як чорнобильцям й науковцям.

Зазначене забезпечить для працюючих пенсіонерів отримання пенсійних виплат в повному обсязі і не застосовувати до них обмежувальні заходи.

Голова Комітету Людмила Денісова впевнена, що такі зміни зможуть гарантувати підвищення рівня життя для пенсіонерів та забезпечать доступ громадян до їх законних прав.

«Фінансовий стан нашої держави на сьогодні поліпшився, тож і надалі обмежувати суму виплат пенсій працюючим громадянам немає необхідності. Ми підтримуємо даний законопроект та рекомендуватимемо Верховній Раді України прийняти його за основу з подальшим доопрацюванням до другого читання», - заявила Людмила Денісова.

Комітет за результатами рекомендує Верховній Раді прийняти законопроект за основу.Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (33)
Коля
08.06.2016
Опять идут неверным путём Бандюковича: тот тоже выганял молодых, а на их места принимали пенсионеров. Рассчёт, очевидно, был на то, что молодые , чтоб выжить, пополнят ряды торгашей, т.е. сами себе создадут рабочие места. А они почему-то пошли на Майдан...
В.
08.06.2016
Працюючим пенсіонерам пенсію платити не потрібно, хочуть хай працюють не офіційно. Зараз всім дуже важко копійку заробляти.
Маша В.
08.06.2016
То може їм і дихати не потрібно? Зараз важке екологічне становище.
Людмила В.
14.06.2016
правильно, бо пенсіонери мають стаж,необхідний для призначення пенсії,тепер мають роботу і пенсію, а де молоді наберуть того стажу ?ще й пенсійний вік підвищили.
Наталя
08.06.2016
Пенсіонери можуть отримувати і песнсію(хай не повністю) і заробітну плату у них є вибір, а молодь безробітна залишається. Я вважаю, що зараз молоді люди набагато розумніші пенсіонерів які на компютер дивляться як на "нові ворота"
Вадим Наталя
08.06.2016
Не меліть дурниць.З ваших слів виходить,що це кляті пенсіонери позаймали всі робочі місця і не пускають молодь.Шановна зайдіть на любий сайт з пошуку роботи, рідійдіть до дошок з оголошенням, там висить купа вакансій, але молодь не поспішає займати ці робочі місця.Причина безробіття серед молоді не неможливість знайти роботу, а дуже низький рівень оплати праці.Молодь просто не хоче працювати за ті копійки, які наші мудрі правителі , називають соц.стандартами. Можливо у великих містах ще є бажаюча молодь працювати у бюджетній сфері, а от по селах одні пенсіонери і молодих туди палкою не заженеш .Крім того ми ж будуємо ринкову економіку і роботодавець сам вирішує кого брати на роботу.
Олег Наталя
08.06.2016
В тому і справа, що сучасна молодь "розумніша" і не хоче працювати цілий день сапкою на полі , а хоче клацати мишкою і отримувати велику зарплату. У мене в управлінні кожного року змінюється до 50 % кадрів, приходить молодий спец. після вишу, працює 1-1,5 роки . щоб заробити початковий стаж і йде далі в приватний сектор. Якщо вигнати пенсіонерів то працювати буде нікому. І така ситуація майже у всіх бюджетних установах.
Людмила Олег
08.06.2016
Ось підпишусь під кожним словом! Шукаємо зараз бухгалтера, так, коли чують посадовий оклад, ввічливо прощаються.
Наталія Олег
08.06.2016
А у нашому управлінні ми пенсіонерів випхали з великим скандалом,бо вони сиділи,ні хріна не робили,по телефону тринділи та чаї розпивали,а прийшов час скорочувати штати почали істерики закатувати,ми ж герої праці,ми ще хочемо працювати.У нас в районі немає приватного сектору,так що молодь працює за будь яку заробітну плату і сапкою на городі теж.А пенсіонери теж не дуже хочуть працювати на городі,в основному хочуть працювати в кабінетиках,особливо в містах.
Світлана Наталія
14.06.2016
Гріш ціна вашому району і насамперед молоді, яка не зуміла і не бажає створювати приватний сектор, а чекає на мінімалку, на якій сидять пенсіонери, щоб вижити.
Наталія Наталя
08.06.2016
Наталя.Я з вами згідна.І хай тут нас закидують камнями,пенсіонерам потрібно дати дорогу молодим.Я можу кучу прикладів привести про працюючих пенсіонерів в яких повно грошей,добра пенсія,але їм не хочеться сидіти дома бо їм там скучно.
Оксана Наталія
14.06.2016
Повністю погоджуюсь з Вами, Наталіє! Хочу добавити про своїх пенсіонерів. Вони працюють від відпустки до відпустки, від лікарняного до лікарняного, їм виконання доведених показників "до лампочки", тому мусить витягувати показники молодь, яка дорожить своїм робочим місцем і мріє заробити хоч якийсь страховий стаж!
Олена
08.06.2016
Повірьте, ті, хто як на нові ворота дивиться на комп'ютер, не завжди пенсіонери. Кмітливість, бажання вдосконалюватись постійно не залежить від віку.
Ирина
08.06.2016
а теперь вспомним, что налогом облагается та часть пенсии, что больше 3 МЗП на начало года, а это 4134,00 грн! так что давайте не будем жалеть тех пенсионеров, которым облагают пенсию, не такие они и бедные... и работают не на должности уборщицы ЖЕКа или дворника за 1 МЗП... а в придачу к пенсии (не меньше, чем 4134,00 грн.) они получают ЗП тысяч 5 ещё минимум...
Ольга
08.06.2016
Да! Особливо пенсіонерів дуже багато у районних відділах освіти і в поліклініці.А молодь їздить викладати уроки у різні села,щоб мати 6 годин для початку.!
Леся
08.06.2016
Ирина 08.06.2016 а теперь вспомним, что налогом облагается та часть пенсии, что больше 3 МЗП на начало года, а это 4134,00 грн! так что давайте не будем жалеть тех пенсионеров, которым облагают пенсию, не такие они и бедные... и работают не на должности уборщицы ЖЕКа или дворника за 1 МЗП... а в придачу к пенсии (не меньше, чем 4134,00 грн.) они получают ЗП тысяч 5 ещё минимум...

Податком обкладалась пенсія більше 150% розміру прожиткового мінімуму, тобто 1611 грн.
Леся
08.06.2016
Податком для працюючих пенсіонерів обкладалась пенсія більше 150% розміру прожиткового мінімуму, тобто більша 1611 грн. , для непрацюючих- більша 4134 грн.
Ирина Леся
09.06.2016
та даже и если 1611... 8 тарифный разряд - 1943 грн у человека с высшим образованием, даже НСЛ не получается, потому что на 13 грн больше нормы!!!... и всё!!!! нада так же платить коммунальные в не своем жилье! нада самому одеться, обуться более-менее - среди людей работаешь, покушать! проезда бесплатного нет! жилья своего нет! инвалидности 2 группы нет, как у начальника-пенсионера, и ещё в придачу, сделай работу за ту бедную пенсионерку, которая как ни пойдет в казначейство, так почти на весь день, и у которой из пенсии налог берут! бедняжка этакая...
Пітекантроп
09.06.2016
"Фінансовий стан поліпшився...." бу-га-га. Ну, якщо так все добре, то, можливо, варто прив"язати мінімальну зарплату та мінімальну пенсію до споживчого кошика (реального, а не ту фігню, що нам впарюють) + реальна комуналка + медичне страхування, до якого ми йдемо. І нафіг всіх пенсіонерів примусово відпочивати!
Але ж ні! Пенсіонери, ще мають (сина, дочку, онучку) молодого спеціаліста підтримувати, бо в них не вистачить навіть на ПОЖРАТЬ. Дебіли!
Наталья
09.06.2016
У нас тоже половина штата - пенсионеры, когда это сторож или уборщица то ладно справляються, но специалисты- это жесть: маразм + "а раньше такого не было"+ компьютера не понимаю + уважайте старших. И им бедным по 70 лет и не выгониш.
Маша
10.06.2016
А давайте всіх пенсіонерів на розстріл. Однозначно буде економія. Які ж всі звірі. Чи у вас немає батьків? Чи ви не постарієте?
мдя Маша
10.06.2016
а давайте Ви уступите свою посаду пенсінеру бідному, і Ваші діти чи зараз підуть на вулицю на користь пенсіонерів, чи після отримання вищої освіти в престижному вузі на співбесіді при влаштуванні на роботу скажуть: я відмовляюсь, а візьміть пенсіонерку, бо в неї лише пенсія в 2000... та ще і податок беруть...
Маша мдя
10.06.2016
На мою посаду бухгалтера із зарплатою у 2000 діти не хочуть йти! У нас у районі взагалі дефіцит бухгалтерів. Старі помирають , а молодь їде в міста. Не хоче молодь працювати і бухгалтером і ким скажуть і робити все. Кохані.
мдя Маша
10.06.2016
а Ви хочете іти до медсестри в маніпуляційній, якій 75 років, бо вона бідна-нещасна і живе на 2000 пенсії, тому і сидить на роботі? і чи поведете Ви своїх дітей на щеплення до тієї ж медсестри, якщо вона в силу свого віку Манту так робить, що вакцина фонтанчиком ллється з місця уколу? і чи будете Ви задоволені вчителем, який недочуває, недобачає і дрімає на уроках та пише рукою, що труситься, а?це просто ще Вас не зачепило... а коли зачепить, то Ви ж перші будете обурюватись на весь голос і підете скаржитись!
Маша мдя
10.06.2016
Життя нас розсудить. Пенсіонери не винні в тому, що рівень життя не достатній. Хай Ви вчасно підете на пенсію зі своєї посади звільнивши місце молодим. Молодим вчителям, які відносяться до дітей, як до бидла, молодим медсестрам, які не вміють давати уколи зовсім, молодим чиновникам які думають про кар"єру і гроші. Наша дискусія зашла в тупик.
мдя Маша
10.06.2016
а молоді тим паче не винні, що у пенсіонера хоч щось є... а у молодого, крім диплома про вищу освіту, нема нічого... а стосовно молодих вчителів... то напевно Ваша дитина не все Вам розповідає, себе вигороджуючи в вигідному світлі... бо з ГУМАНІЗАЦІЄЮ освіти скоро діти з 1го класу будуть 1 вересня ногою відкривати двері и диктувати вчителю, яка оцінка повинна стояти в табелі за рік, бо якщо раніше в поганих оцінках і поведінці була винувата дитина, а зараз винуватий вчитель... додарувались подарунки на свята вчителям... дови**бувались, хто крутіший подарунок відвалить, щоб дитині 12 стояло в атестаті...
Маша мдя
10.06.2016
Прошу Вас не чіпати моєї дитини! Хай би Ви ніколи не пішли на пенсію!
Леся
10.06.2016
Українці, будьмо добрішими.Невже вам шкода, що пенсіонеру віддадуть його зароблену пенсію повністю?
ирина
13.06.2016
насколько я понимаю, когда они вводили этот налог, они вводили его на 2016 год) принимали закон о госбюджете на 2016 год с учетом этого... да? а теперь раз нашлось бабло на повышение окладов себе в 3 раза, то шоб не гавкалы, нада и народу кость кинуть... а военный сбор как платили, так и платим все... наверное готовят снятие, как очередную кость народу, перед очередными выборами нового-старого президента...
Тетяна 63 роки
14.06.2016
Чому ви всі такі злі на пенсіонерів? Молодь не хече працювати, а хто хоче завжди знайде собі роботу . У мене дочка коли осталась без роботи , з вищою освітою працювала продавцем, жодного дня не сиділа без роботи Я працюю серед молодих, бачу яке відношення до роботи.
Ольга
14.06.2016
Я отношусь как Вы пишите к молодежи и получаю 2000 грн., но у меня группа инвалидности за которую мне не копейки не платят. Это не просто пенсия, а по болезни. И ту несчастную 1049 на лекарство урезали. Вот проблема!!!
Галина
15.06.2016
А чому це всім працюючим пенсіонерам вернути пенсії , а держслужбовцям ні? Вони що не такі самі люди, чи в них великі зарплати? ( маю ввиду місцеве самоврядування). На це село взагалі махнули рукою. Зарплати як держслужбовцям не підвищили, держслужбу не зняли, пенсію не повернули.---ІЗДІВАТІЛЬСТВО. Нікому не булоб обідно- чи працюєш чи пенсія. Можеш працювати працюй, но без пенсії. І це всім всім, а не тим які працюють на мінімальній зарплаті і отримують мінімальну пенсію
Саша Галина
15.06.2016
Я дуже з вами згідна, пані Галино!. Таке враження що за нас ( місцеве самоврядування ) взагалі забули. Хай мене вибачть вчителі, чи бібліотекарі до прикладу, їм піднімають час від часу, а тут виборча посада, пенсію забрали, зарплати мінімум.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі