535 0

Сім’ям загиблих під час АТО міліціонерів виплатять одноразову грошову допомогу

Кбмін виділив кошти з резервного фонду держбюджету для виплати одноразової грошової допомоги сім’ям, а в разі їх відсутності батькам та утриманцям працівників міліції, які загинули під час безпосередньої участі в АТО або померли внаслідок поранень, отриманих під час такої участі.

Для визначення розміру зазначеної допомоги, до грошового забезпечення, виходячи з якого здійснюється розрахунок грошової допомоги, включаються посадовий оклад, оклад за спеціальним званням, відсоткова надбавка за вислугу років та інші щомісячні додаткові види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, премії), але не більш як 5075 гривень у розрахунку на місяць (зміни доПорядку та умов виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності працівника міліції, податкової міліції).

Вказані зміни затверджено постановою КМУ від 05.11.2014 р. № 626, яка набере чинності з дня офіційного опублікування. На день підготування замітки документ офіційно не опубліковано.загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)