Скорочувати працівників менш ніж за 3 роки до пенсії можуть заборонити

Працівникам, яким залишилося менше трьох років до настання пенсійного віку, пропонується надати переважне право на залишення на роботі при скороченні чисельності чи штату працівників у зв'язку із змінами в організації, передає «Закон і Бізнес».


Відповідний законопроект про внесення зміни до статті 42 Кодексу законів про працю України щодо захисту трудових прав працівників передпенсійного віку № 5564 зареєстровано у Верховній Раді.

Документом пропонується внести зміну до статті 42 Кодексу законів про працю України, доповнивши частину другу статті новим пунктом, відповідно до якого, до переліку категорій працюючих, яким надається переважне право на залишення на роботі при скороченні чисельності чи штату працівників у зв'язку із змінами в організації виробництва і праці, додається категорія працівників, яким залишилося менше трьох років до настання пенсійного віку, при досягненні якого особа має право на отримання пенсійних виплат.

Як наголошують автори законопроекту,  це запровадить додаткові гарантії захисту трудових прав літніх працівників у разі зміни в організації виробництва і праці, посилення їх соціального захисту у період досягнення передпенсійного віку.

 


Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (3)
Павел
26.12.2016
Давно пора. Сколько людей уборщицами и продавцами на минималку дорабатывают.
Троль
27.12.2016
А скільки бабулічок туплять на роботі "досижуючи" до пенсії( Не раз чула о це " мені цього не треба, мені ще лишилось трішки до пенсії"
Порохобот
28.12.2016
Давайте заборонимо скорочувати за 15 років до пенсії.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі