Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
2192 8
Друкувати
Обране

Верховна Рада згадала про медпрацівників та пропонує встановити додаткові надбавки та доплати

Верховна Рада України прийняла за основу проект Закону «Про внесення змін до Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я" (щодо соціальних гарантій працівників охорони здоров'я)»


Метою законопроекту №1332 є підвищення рівня оплати праці працівників державних і комунальних закладів, установ, організацій охорони здоров’я.

Для досягнення цієї мети законопроектом пропонується доповнити статтю 77 Основ законодавства України про охорону здоров’я положеннями, згідно з якими медичним і фармацевтичним працівникам надається право на отримання:

  • щомісячної надбавки за вислугу років у відсотках посадового окладу (ставки заробітної плати) залежно від стажу роботи у сфері охорони здоров’я в таких розмірах: понад 3 роки – 10 відсотків; понад 10 років – 20 відсотків; понад 20 років – 30 відсотків;
  • щорічної грошової винагороди в розмірі одного посадового окладу (ставки заробітної плати) за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків;
  • допомоги на оздоровлення в розмірі місячного посадового окладу (ставки заробітної плати) при наданні щорічної відпустки;
  • щомісячної доплати в розмірі 25 відсотків  посадового окладу (ставки заробітної плати) за роботу в державних і комунальних закладах охорони здоров’я, розташованих у сільській місцевості та селищах міського типу.

http://iportal.rada.gov.ua

 

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (8)
Lenko
20.05.2015
Дуже все круто. А коли ж згадають про прцывників бухгалтерії
Nataliya
20.05.2015
Приєднуюсь до попередньої думки
Олег
20.05.2015
У нас дають в першу чергу тим хто більше кричить. педагогам вислугу далиу з 1997 , медикам з 2010, бухгалтерам ніколи.
Охаna
21.05.2015
Приєднуюсь, працівники бухгалтерії у закладах охорони здоров"я взагалі нікого не цікавлять!!!
Наталія
26.05.2015
Чому бухгалтерам бюджетної сфери не виплачують за вислугу років? Де стимулювання праці? Навіщо тоді працювати у державній сфері, якщо у приватника, без оформлення, можна отримувати заробітну плату удвічі, ато й утричі більше. Та не сплачувати внесків до бюджету? Чому ми так живемо?
Марко
26.05.2015
Поскільки нам бухгалтерам доводиться приводити законодавчий дурдом до порядку і ув'язувати його з реальним життям то вислуга би не завадила, а то до пенсії крім болчок нічого не заробиш.
Ulya
02.06.2015
Бухгалтери бюджетної сфери, об'єднуємося, пишемо листи до міністерсва. Можливо і ми допрацюємося до вислуги років.
маруна
03.07.2015
30 років працюю бухгалтером з них в бюджетній сфері 10 років.(охорона здоровя). Бачу які надбавки мають медичні працівники і яка зарплата працівників бухгалтерії. Шкода що сільки би не працював , як би не пильнував своєї роботи зарплата не змінюється , а якщо і змінюється то тільки в меншу сторону (тільки те і чуєш економія , економія ) .
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд