710 0

Військова служба в Держспецзв’язку: зміни в порядку обчислення вислуги років та виплати одноразової грошової допомоги

Для призначення пенсій за вислугу років також буде зараховуватись військова служба в Державній службі спеціального зв'язку та захисту інформації.

Таку зміну вніс Кабмін в Порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей.

До вислуги років особам офіцерського складу Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації при призначенні пенсій буде додатково зараховуватися час їхнього навчання (у тому числі заочно) у цивільних ВНЗ, а також у інших навчальних закладах, після закінчення яких присвоюється офіцерське звання, до вступу на військову службу або призначення на відповідну посаду в межах до 5 років із розрахунку — один рік за шість місяців.

Також встановлено, що одноразова грошова допомога військовослужбовцям Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації буде виплачуватися Державною службою спеціального зв'язку та захисту інформації за рахунок коштів, виділених у державному бюджеті для їх утримання. Раніше така допомога виплачувалась за рахунок коштів органів, у яких працювали військовослужбовці.

Вказані зміни затверджено постановою КМУ від 22.10.2014 р. № 560, яка набере чинності через 2 місяці з дня набрання чинності Указом Президента України, що визначає порядок проходження військової служби (навчання) військовослужбовцями Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації, але не раніше дня її опублікування.загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)