2032 0

Оплачуємо послуги по впровадженню охоронних систем: роз’яснює Держказначейство

Держказначейство роз’яснило питання щодо оплати послуг для побудови, створення і впровадження систем відеоспостереження, охоронної сигналізації та перепускних систем.

Держорган зазначив, що оплата поточних видатків, оплата послуг, придбання матеріалів і предметів, які не беруться на облік як основні засоби здійснюється за категорією 2200 «Використання товарів і послуг» (п. 2.2 Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету).

Оплата послуг з побудови, створення і впровадження локальних мереж, систем відеоспостереження, охоронної сигналізації та перепускних систем, систем пожежогасіння, гарантованого енергоживлення або електропостачання, систем кондиціювання робочих або технологічних приміщень, систем технічного захисту інформації (з урахуванням видатків на їх атестацію), у тому числі оплата пасивного обладнання - монтажних шаф, монтажних коробів, кабелеводів, кабелів, з'єднувачів, розеток, кріплень, комутаційних панелей тощо, якщо зазначене обладнання є невід'ємною частиною послуг, здійснюється за КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)» (п. 2.2.4-13 Інструкції).

За категорією 3100 «Придбання основного капіталу» передбачаються видатки на придбання або створення власними силами активів, віднесених згідно із законодавством до основних засобів та окремих інших необоротних матеріальних активів (п. 3.1 Інструкції).

Придбання оргтехніки, комп'ютерної техніки (у тому числі придбання програмного забезпечення, яке передбачене разом з придбанням комп'ютерної техніки); придбання активного мережевого та телекомунікаційного обладнання проводиться за КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування» (п. 3.1.1-9, 10 Інструкції).

Також Держказначейство нагадало, що комп'ютерна техніка і її комплектуючі - комп'ютери, монітори, периферійне і мережеве обладнання комп'ютера, що за вартістю за одиницю чи комплект відносяться до основних засобів, обліковуються на субрахунку 104 «Машини та обладнання».

Такі роз’яснення надало Держказначейство в листі від 29.10.2014 р. № 17-08/984-23918.загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)