5535 13

Уряд прийняв рішення про ліквідацію територіальних органів Держгеокадастру та Держземагентства в районах та містах обласного значення

Уряд прийняв рішення про ліквідацію територіальних органів Держгеокадастру та Держземагентства в районах та містах обласного значення з їх подальшою реорганізацією у структурні підрозділи головних управлінь Держгеокадастру в областях.

Прийняття постанови надасть можливість удосконалити організаційні умови роботи територіальних органів Держгеокадастру, ефективно та економно використовувати матеріальні і фінансові ресурси Держгеокадастру. 

Ліквідувати як юридичні особи публічного права територіальні органи Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру і Державного агентства земельних ресурсів за переліком згідно з додатком.

Погодитися з пропозиціями Міністерства аграрної політики та продовольства і Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру стосовно того, що міжрегіональне та міськрайонніуправління Служби, управління (відділи) Служби у районі, містах є структурними підрозділами відповідних головних управлінь Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру.

Постанова КМУ від 31 серпня 2016 р. № 581

 



загрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (13)
слава
13.09.2016
цікаво, а трудові ресурси підуть в структуру обласних управлінь за переведенням чи по конкурсу?
нюша слава
13.09.2016
Певно, більшість тих трудових ресурсів підуть на біржу праці
Оля
13.09.2016
Так, цікаво. Скоріш за конкурсом, згідно закону про Держслужбу
Олена
13.09.2016
Який конкурс, ви про що. Згодна з Нюшею - більшість підуть на біржу. У нас так КРУ вже перевели. До області потрапила тільки начальник. Скоро в районах зовсім ніяких служб не зостанеться - все буде в області, а ми будемо як село(((. Жаль, зовсім про людей влада не думає. Нічого не міняється.
Коля
13.09.2016
Для того, щоб позвільняти невгодних працівників із держустанов законодавством передбачено наступне. У кожній держустанові регулярно проводиться процедура так званої "ліквідації" ( фактично держустанова після переобліку змінює код ЄДРПОУ без скорочення посад). Якщо керівник захоче звільнити вас з роботи під час цієї "ліквідації", то ніяких прав на залишення на роботі у вас немає і згода профспілки на ваше звільнення не потрібна. (Читайте ст.40 КЗпП України). Навіть якщо ви пропрацювали у цій держустанові десятки років і стільки ж років з ваших зарплат відраховувались профспілкові внески, ніякий суд вас на роботі не поновить, оскільки та держустанова, де ви працювали, формально "ліквідується" без правонаступництва. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Особисто я вважаю, що "ліквідація" держустанов є законодавчо закріпленим шахрайством, а вивільнені працівники, як правило, це ті, що законним шляхом заважають своєму начальству розкрадати бюджетні кошти.
слава
13.09.2016
шановні колеги, у нас всеж таки буде ліквідація шляхом реорганізації, а це означає, що відповідно до Господарського кодексу України, до установи правонаступника разом з ліквідаційним балансом повинні бути передані трудові книжки всих працівників тієї установи яка ліквідується. Тому, на мою думку, все ж таки більшості персоналу, окрім звичайно бухгалтерії, кадровиків та юристів, перейдуть до головних управлінь.
Kat слава
14.09.2016
а куда же юристам бухгалтерам и кадрам деваться?
Kat
14.09.2016
получается что для учавствия в судебных делах которые проходят в районе или городе будут приезжать юристы из главного областного управления? ну да, ну да...посмотрим как это все будет происходить.
Коля
15.09.2016
реба провести "ліквідацію" усіх державних бюджетних установ, щоб позвільняти з роботи за п.1 ст.40 КЗпП тих працівників, котрі заважають головбухам розкрадати бюджетні кошти.
Яяяяяяя Коля
21.09.2016
Коля опять курнул:)))))
Марина
30.10.2016
А що буде з майном відділов і управліннь? Я розумію що все перейде до обласних управліннь. Все що придбано за рахунок держ бюджету, а що будуть робити з придбаним за рахунок спец. фонду? Його ж можливо продати?
Тетяна
14.11.2016
допоможіть розібратися, я зараз в дикретній відпустці, у нас в районому управлінні "ліквідація" мене просять прийти для написання якоїсь заяви, що робити?
Маруся Тетяна
01.12.2016
Прийти і підписать. Вас не звільнять. Я в такій же ситуації