512 0

Як звітувати з військового збору за ІІІ квартал 2014 року: роз’яснює ДФСУ

ГУ Міндоходів у Львівській області роз’яснило питання щодо відображення у формі № 1ДФ за ІІІ квартал 2014 року сум податку з процентів та військового збору.

Контролери зазначили, що так як 03.08.2014 р. запроваджено військовий збір, то утримані суми цього збору необхідно зазначити в податковому розрахунку за формою № 1ДФ за ІІІ квартал 2014 року.

На сьогодні ДФСУ розроблено та направлено до Міністерства фінансів України проект форми податкового розрахунку, який передбачає відображення податковим агентом загальної суми доходу, з якого утримано військовий збір за звітний період, без відображення персоніфікованих даних фізичних осіб – платників військового збору.

До набрання чинності змін до цієї форми податкові інспекції приймають форму № 1ДФ, яка затверджена наказом Міндоходів від 21 січня 2014 року № 49.

Однак, після прийняття нової форми № 1ДФ, податкові агенти зобов’язані будуть за новою формою подати новий звітний (уточнюючий) податковий розрахунок за ІІІ квартал 2014 року лише із заповненням загальної суми нарахованих у звітному періоді доходів у вигляді процентів та доходів, із яких утримується військовий збір, і загальну суму утриманого з них податку.

За матеріалами ГУ Міндоходів у Львівській областізагрузка...
Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це
Коментарі (0)