Інформація по темі "" | Публікації по тегу
buhgalter.com.ua
5177 2
Друкувати
Обране

Знайомтеся, Liga:REPORT! 5 причин змінити свій сервіс для звітності

Про що мріють бухгалтери?
..Щоб звітність подавати легко і швидко та щоб було більше часу на відпочинок. Щоб прикрі помилки у звітах не псували настрій. Щоб розбиратися без зусиль у новаціях законодавства. І звісно, не бути прив'язаним до робочого місця й мати змогу працювати звідусіль.


І це далеко не все!

Liga:REPORT – перший онлайн-сервіс, розроблений бухгалтерами для бухгалтерів. Це сервіс, що постійно вдосконалюється, щоб відповідати потребам ринку та втілювати мрії бухгалтерів.

Технології, що роблять роботу швидшою

Чи замислювалися ви, скільки часу доводиться витрачати на завантаження програм, їхнє оновлення, рутинне заповнення одних і тих самих даних, виправлення помилок і пошук інформації чи консультації з колегами у разі найменших сумнівів? А скільки б усього корисного ви могли б встигнути зробити за цей час!

Тому в Liga:REPORT реалізовано низку функцій, що позбавляють рутинних зайвих процесів і прискорюють ефективність роботи.

 • Без завантажень та оновлень. Liga:REPORT – це онлайн-сервіс. Отже, працювати зі звітністю можна з будь-якого комп'ютера, де є Інтернет. Форми завжди актуальні, а сервіс не потребує оновлень.
 • Автозаповнення. Лише раз заповнені дані про компанію – у картці платника чи навіть в одному зі звітів – більше не потрібно без кінця дублювати. Вони заповнюватимуться автоматично.
 • Інтеграція з довідниками користувача "Контрагенти", "Номенклатура", "Працівники" дає змогу оперативно формувати звіти, швидко та правильно заповнювати ПН і РК, перевіряти актуальність ІПН платника ПДВ, зазначеного в ПН/РК. Під час відправлення документа сервіс інформуватиме, якщо ІПН платника втратив актуальність.
 • Є можливість працювати з документом одразу кільком учасникам незалежно одне від одного й відстежувати статус документів.
 • Пошукові системи вам більше не знадобляться! Прямо у формі звіту ви можете отримати повну інформацію про вимоги щодо його формування – алгоритми заповнення, посилання на НПА, еталонні форми для перегляду та друку тощо.

 

Упевненість – ознака професійності

Ми знаємо, як важливо для бухгалтерів бути впевненими у своїй роботі. Будь-які помилки чи неполадки обходяться для бізнесу надто дорого. Тому розробники Liga:REPORT особливу увагу приділяють надійності й безпечності сервісу. Крім того, у сервісі доступна низка функцій, що мінімізують вірогідність помилок під час складання звітності.

 • Автовиправлення. Програма підкаже коректність заповнення форм і вкаже на помилки.
 • Усі дані містяться й оновлюються на захищених серверах компанії, а безпечне передавання даних користувачів забезпечує SSL-сертифікат. Завдяки цьому залишаються в безпеці як дані, надані у звітах, так і комп'ютер власника.
 • Звірка зареєстрованих ПН/РК із ПН/РК у ЄРПН. Користувачі мають змогу звіряти податкові накладні та розрахунки коригування, отримані з ЄРПН, із податковими накладними та розрахунками коригування за кількістю й сумою ПДВ у власному архіві сервісу Liga:REPORT.
 • Надзвичайно корисною є функція збереження даних у сервісі Liga:REPORT, яка дає можливість легко відновити втрачену через збій інтернет-зв'язку інформацію.
 • Liga:REPORT інформує користувачів про необхідність підтвердити свій ЄДРПОУ/ІПН ключем, а також попереджає про наявність у системі дубльованих ЄДРПОУ/ІПН.
 • Завантажуючи ЕЦП, ви будете впевнені, що їх код збігається з кодом ІПН відповідальних осіб. Liga:REPORT інформуватиме в разі виявленого незбігу. Також сервіс заздалегідь попереджає про завершення строку їх дії.

 

Електронний документообіг для платників ПДВ

Особливо приємні бонуси для компаній – платників ПДВ. Неймовірний функціонал, який компанії звикли купувати додатково, у сервісі Liga:REPORT уже входить до вартості основного пакета.

 • Надсилання через модуль "Обмін документами" документів із квитанціями. Через модуль "Обмін документами" є можливість надсилати будь-які документи з квитанціями, зокрема податкові накладні та розрахунки коригування.
 • Повідомленняпро доставку та прочитання РК "-" через модуль "Обмін документами". Користувач – відправник документа – через модуль "Обмін документами" отримує сповіщення, коли документ отримано та прочитано контрагентом.

Найпростіший шлях до знань

 • Ви нічого не пропустите – календар бухгалтера завжди нагадає про важливі дати.
 • До ваших послуг інформаційна та технічна підтримка – онлайн і в телефонному режимі.
 • Записи онлайн-семінарів і вебінарів безпосередньо в сервісі на актуальні теми не лише для професійного, а й для особистісного розвитку бухгалтера.
 • Інтеграція з найповнішою структурованою базою нормативно-правових актів України дає змогу бухгалтерам безпосередньо в сервісі бачити потрібну інформацію.

Знайди час для себе

Робота роботою… але для щастя потрібно трішечки більше, скажете ви... І ми так вважаємо;)

Тому для всіх користувачів сервісу – юридичних осіб – ми вирішили зробити невеликий подарунок. Придбавши сервіс Liga:REPORT, ви отримуватиме Скриньку щастя із сюрпризом для гарного настрою)) Щоразу у Скриньці нове наповнення – це можуть бути сувеніри, канцелярія, косметика, смаколики, прикраси, книжки, сертифікати та інші ексклюзивні подарунки від українських і світових брендів.

Liga:REPORT – сервіс, що поєднує безмежні можливості новітніх технологій та експертну підтримку професіоналів. Щоб пересвідчитися – скористайтеся демодоступом.

Спробуйте сьогодні! Реєстрація займе лічені хвилини, а 7 днів повного доступу з можливістю подавати звіти ви отримаєте безкоштовно.

Спробувати

env_icon Наш сайт корисний для вас?

Отримуйте першими актуальні новини! env_icon

Підписатися на найактуальнішу розсилку для бухгалтера бюджетної установи

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі (2)
Маша
19.03.2018
І скільки коштує це задоволення? Чому відразу немає ціни?
Liga:REPORT Маша
19.03.2018
Усі ціни є на нашому сайті: https://report.ligazakon.net/price/
Для ФОП діє ціна 25 грн на місяць, а для юридичних осіб - від 100 грн на місяць. При замовленні сервісу на рік діє знижка - 10%.
Зверніть увагу, це акційна пропозиція, яка буде дійсна при сплаті до 16.04.
Залишити коментарі:
Ваше ім`я
Коментарі
Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд