Інформація по темі "" | Публікації по тегу
19.03.18
5229 2
Друкувати
Обране

Знайомтеся, Liga:REPORT! 5 причин змінити свій сервіс для звітності

Про що мріють бухгалтери?
..Щоб звітність подавати легко і швидко та щоб було більше часу на відпочинок. Щоб прикрі помилки у звітах не псували настрій. Щоб розбиратися без зусиль у новаціях законодавства. І звісно, не бути прив'язаним до робочого місця й мати змогу працювати звідусіль.


І це далеко не все!

Liga:REPORT – перший онлайн-сервіс, розроблений бухгалтерами для бухгалтерів. Це сервіс, що постійно вдосконалюється, щоб відповідати потребам ринку та втілювати мрії бухгалтерів.

Технології, що роблять роботу швидшою

Чи замислювалися ви, скільки часу доводиться витрачати на завантаження програм, їхнє оновлення, рутинне заповнення одних і тих самих даних, виправлення помилок і пошук інформації чи консультації з колегами у разі найменших сумнівів? А скільки б усього корисного ви могли б встигнути зробити за цей час!

Тому в Liga:REPORT реалізовано низку функцій, що позбавляють рутинних зайвих процесів і прискорюють ефективність роботи.

 • Без завантажень та оновлень. Liga:REPORT – це онлайн-сервіс. Отже, працювати зі звітністю можна з будь-якого комп'ютера, де є Інтернет. Форми завжди актуальні, а сервіс не потребує оновлень.
 • Автозаповнення. Лише раз заповнені дані про компанію – у картці платника чи навіть в одному зі звітів – більше не потрібно без кінця дублювати. Вони заповнюватимуться автоматично.
 • Інтеграція з довідниками користувача "Контрагенти", "Номенклатура", "Працівники" дає змогу оперативно формувати звіти, швидко та правильно заповнювати ПН і РК, перевіряти актуальність ІПН платника ПДВ, зазначеного в ПН/РК. Під час відправлення документа сервіс інформуватиме, якщо ІПН платника втратив актуальність.
 • Є можливість працювати з документом одразу кільком учасникам незалежно одне від одного й відстежувати статус документів.
 • Пошукові системи вам більше не знадобляться! Прямо у формі звіту ви можете отримати повну інформацію про вимоги щодо його формування – алгоритми заповнення, посилання на НПА, еталонні форми для перегляду та друку тощо.

 

Упевненість – ознака професійності

Ми знаємо, як важливо для бухгалтерів бути впевненими у своїй роботі. Будь-які помилки чи неполадки обходяться для бізнесу надто дорого. Тому розробники Liga:REPORT особливу увагу приділяють надійності й безпечності сервісу. Крім того, у сервісі доступна низка функцій, що мінімізують вірогідність помилок під час складання звітності.

 • Автовиправлення. Програма підкаже коректність заповнення форм і вкаже на помилки.
 • Усі дані містяться й оновлюються на захищених серверах компанії, а безпечне передавання даних користувачів забезпечує SSL-сертифікат. Завдяки цьому залишаються в безпеці як дані, надані у звітах, так і комп'ютер власника.
 • Звірка зареєстрованих ПН/РК із ПН/РК у ЄРПН. Користувачі мають змогу звіряти податкові накладні та розрахунки коригування, отримані з ЄРПН, із податковими накладними та розрахунками коригування за кількістю й сумою ПДВ у власному архіві сервісу Liga:REPORT.
 • Надзвичайно корисною є функція збереження даних у сервісі Liga:REPORT, яка дає можливість легко відновити втрачену через збій інтернет-зв'язку інформацію.
 • Liga:REPORT інформує користувачів про необхідність підтвердити свій ЄДРПОУ/ІПН ключем, а також попереджає про наявність у системі дубльованих ЄДРПОУ/ІПН.
 • Завантажуючи ЕЦП, ви будете впевнені, що їх код збігається з кодом ІПН відповідальних осіб. Liga:REPORT інформуватиме в разі виявленого незбігу. Також сервіс заздалегідь попереджає про завершення строку їх дії.

 

Електронний документообіг для платників ПДВ

Особливо приємні бонуси для компаній – платників ПДВ. Неймовірний функціонал, який компанії звикли купувати додатково, у сервісі Liga:REPORT уже входить до вартості основного пакета.

 • Надсилання через модуль "Обмін документами" документів із квитанціями. Через модуль "Обмін документами" є можливість надсилати будь-які документи з квитанціями, зокрема податкові накладні та розрахунки коригування.
 • Повідомленняпро доставку та прочитання РК "-" через модуль "Обмін документами". Користувач – відправник документа – через модуль "Обмін документами" отримує сповіщення, коли документ отримано та прочитано контрагентом.

Найпростіший шлях до знань

 • Ви нічого не пропустите – календар бухгалтера завжди нагадає про важливі дати.
 • До ваших послуг інформаційна та технічна підтримка – онлайн і в телефонному режимі.
 • Записи онлайн-семінарів і вебінарів безпосередньо в сервісі на актуальні теми не лише для професійного, а й для особистісного розвитку бухгалтера.
 • Інтеграція з найповнішою структурованою базою нормативно-правових актів України дає змогу бухгалтерам безпосередньо в сервісі бачити потрібну інформацію.

Знайди час для себе

Робота роботою… але для щастя потрібно трішечки більше, скажете ви... І ми так вважаємо;)

Тому для всіх користувачів сервісу – юридичних осіб – ми вирішили зробити невеликий подарунок. Придбавши сервіс Liga:REPORT, ви отримуватиме Скриньку щастя із сюрпризом для гарного настрою)) Щоразу у Скриньці нове наповнення – це можуть бути сувеніри, канцелярія, косметика, смаколики, прикраси, книжки, сертифікати та інші ексклюзивні подарунки від українських і світових брендів.

Liga:REPORT – сервіс, що поєднує безмежні можливості новітніх технологій та експертну підтримку професіоналів. Щоб пересвідчитися – скористайтеся демодоступом.

Спробуйте сьогодні! Реєстрація займе лічені хвилини, а 7 днів повного доступу з можливістю подавати звіти ви отримаєте безкоштовно.

Спробувати

env_icon Отримуйте новини поштою!

Ми будемо надсилати вам найсвіжіші матеріали кожного тижня

Для цього вкажіть своє ім'я та електронну скриньку

Помітили помилку? Виділіть її та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити нас про це


Коментарі
(2)
Маша
19.03.2018
І скільки коштує це задоволення? Чому відразу немає ціни?
Liga:REPORT Маша
19.03.2018
Усі ціни є на нашому сайті: https://report.ligazakon.net/price/
Для ФОП діє ціна 25 грн на місяць, а для юридичних осіб - від 100 грн на місяць. При замовленні сервісу на рік діє знижка - 10%.
Зверніть увагу, це акційна пропозиція, яка буде дійсна при сплаті до 16.04.
Залишити коментар:
Ваше ім`я
Коментарі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
 • доступ до новин, статей, довідників
 • безлімітні завантаження бланків
 • відсутність реклами.
Передплатники «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
30
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×

 

Договір публічної оферти

Угода

про умови використання інформаційних ресурсів сайту

Ця Угода укладена між ТОВ «НВП «ФАКТОР» (далі - Компанія) і будь-яким Користувачем (далі загально названі - Сторони) веб-сайту (-ів) buhgalter.com.ua і / або budget.factor.ua, далі іменуються - Сайт.

Загальні положення

Наведені нижче умови є електронною формою документа, що визначає порядок використання, а саме, надання Користувачеві доступу до інформаційних ресурсів через Сайт.

Ця угода (Договір) носить характер публічної оферти, тобто є еквівалентом "усної угоди" і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

Сайт є об'єктом авторського права і як складного твору, а також "компіляції даних" ("бази даних") охороняється на території України, відповідно до Закону України "Про авторське право і суміжні права".

Всі авторські майнові права на Сайт належать Компанії. Позначення «buhgalter», «Factor» є знаком для товарів і послуг (торговою маркою) і не може використовуватися Користувачем без отримання відповідної ліцензії.

Компанія докладає всіх зусиль щодо забезпечення достовірності і актуальності інформації, представленої на Сайті. Однак Компанія не бере на себе фінансової та іншої відповідальності за результати застосування цієї інформації.

Підписка - повний доступ до всіх матеріалів, розміщених на Сайті. Підписка надається за певну плату на певний строк відповідно до умов відповідного тарифу Підписки.

Автоподовження підписки - сервіс автоматичного продовження підписки.

 

 

1. Прийняття Угоди

 

1.1. Для того, щоб отримати право доступу до інформаційних ресурсів Сайту, Користувачеві необхідно спочатку висловити свою згоду з цією угодою. Користувач не має санкціонованого доступу до інформаційних ресурсів Сайту, якщо він не прийняв або не згоден з умовами цієї угоди.

1.2 Згідно з умовами Договору Компанія надає Користувачам Передплату на платній основі з метою перегляду користувачами окремих матеріалів, розміщених на Сайті. Категорії платної інформації визначаються Товариством самостійно.

1.3. За згодою Користувача з умовами цієї угоди, Користувачеві надається доступ до інформаційних ресурсів Сайту. Інформаційні ресурси надаються «як є» і не припускають наступних доопрацювань.

1.4. Користувач має право припинити користуватися Сайтом в будь-який момент, без спеціального повідомлення Компанії про припинення користування Сайтом.

1.5. Для отримання доступу до ресурсів від Користувача може знадобитися надання інформації про себе (наприклад, відомості про особу, відомості про юридичну особу та інші контактні дані) з метою продовження користування Користувачем послугами Компанії.

1.6. Беручи до уваги безперервне впровадження нових розробок, Користувач визнає і погоджується з тим, що Компанія має право на власний розсуд припинити (тимчасово або остаточно) надання доступу до ресурсів Сайту (або будь-яких окремих функцій Сайту) всім користувачам взагалі або Користувачеві зокрема, без попереднього повідомлення.

1.7. Компанія на постійній основі впроваджує нові розробки для того, щоб надавати найкращі можливі послуги своїм користувачам. Користувач визнає і погоджується з тим, що форма і характер послуг (дизайн сайту, обсяг наданої інформації, тематика і ін.) можуть час від часу змінюватися без попереднього повідомлення Користувача.

 

 

2. Відповідальність сторін

 

2.1. Матеріали Сайту видаються без будь-яких гарантій, неявних або інших. Компанія не несе відповідальність за повноту і точність інформації, що міститься в матеріалах сайту, відповідність її вимогам Користувача.

2.2. Всі ризики, що виникають при використанні матеріалів (ресурсів) Сайту, несе Користувач. Компанія ні за яких умов не несе відповідальності за будь-які понесені Користувачем збитки, у чому б вони не виражалися, в тому числі, в разі якщо компанія була повідомлена про можливість заподіяння збитків.

2.3. Ризик настання негативних наслідків в результаті використання рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті, в повному обсязі несе Користувач. Компанія не гарантує і не підтверджує точність і достовірність, рекомендацій, думок і тверджень, що містяться на Сайті.

2.4. Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-які помилки, неточності, втрати часу, порушення в роботі обладнання і ліній комунікацій, проникнення комп'ютерних вірусів, втрати і зміни даних, виникнення дефектів в роботі програм. які виникли, незалежно від причин, в результаті використання Сайту.

2.5. У разі здійснення Користувачем дій, передбачених ст. 50 Закону України «Про авторське право і суміжні права» (порушення авторського права і суміжних прав), Компанія залишає за собою право, без попереднього повідомлення Користувача, за своїм вибором здійснювати дії щодо захисту немайнових і майнових авторських прав та суміжних прав в порядку, встановленому адміністративним, цивільним і кримінальним законодавством.

 

3. Порядок і умови оформлення Передплати

 

3.1 Для оформлення Передплати Користувачеві необхідно:

3.1.1 Авторизуватись або зареєструватися на сайті buhgalter.com.ua шляхом заповнення всіх необхідних полів реєстраційної форми

3.1.2 Уважно ознайомитися з умовами договору і прийняти його,

3.1.3 Ввести необхідні для оплати дані, якщо того вимагає Платіжна система; підтвердити оплату і оплатити.

3.2 Оплата доступу до сайту buhgalter.com.ua проводиться Користувачем на умовах 100% передплати.

3.3 Компанія попереджає користувачів, а Користувачі розуміють і погоджуються з тим, що Платіжна система може стягувати понад вартості послуг будь-якого роду комісії та збори, включаючи комісії мобільних операторів (за їх наявності), надаючи свої послуги тільки в разі, якщо такі комісії і збори будуть оплачені користувачем. Інформацію про такі комісії і збори (за їх наявності) Користувач самостійно може дізнатися в Платіжній системі. Комісії та збори не повертаються і не відшкодовуються Компанією. Користувач, який скористався послугами платіжної системи, вважається попередженим і згодним з їх умовами.

3.4 Компанія має право в односторонньому порядку і без попереднього повідомлення Користувача змінювати умови цього договору, наповнення пакетів Підписка, розміри тарифів і т.п. шляхом розміщення відповідного документа в новій редакції на сайті.

3.5 Зміни умов цього Договору набирають чинності з моменту опублікування на сайті buhgalter.com.ua

3.6 Зміни, що стосуються наповнення пакетів Підписка, розмірів тарифів застосовуються тільки для підписок, придбаних після такої зміни.

3.7 Відмова від послуг після оплати неможлива.

3.8 Користувач не має права:

3.8.1 реєструватися як інша особа; вводити в оману інших користувачів щодо своєї особи, використовуючи реєстраційні дані іншої людини; навмисне спотворювати уявлення про самого себе, свій вік або свої відносини з іншими особами або іншими організаціями; передавати реєстраційні дані, логін і пароль для доступу до системи іншим особам;

 

4. Автоподовження підписки

 

4.1 Учасники оплачують доступ до сайту buhgalter.com.ua щомісяця, надають згоду на послуги автоматичного регулярного продовження Підписки на новий термін (автоподовження Підписки). Після активації даної послуги оплата нового терміну Підписки здійснюється шляхом автоматичного безакцептного списання коштів з рахунку користувача. Послуга автоподовження Підписки надається до тих пір, поки Користувач не повідомить про її скасування в особистому кабінеті користувача, заповнивши необхідну форму.

4.2 Послуга вважається скасованою з наступного оплатного періоду.

4.3 Послуга активується при здійсненні першої або чергової оплати Підписки, що означає згоду користувача з тим, що після закінчення оплаченого строку дії Передплати Договір автоматично пролонгується на тих же умовах на той же термін з автоматичним списанням вартості Передплати з рахунку Користувача

4.4 У разі недостатності коштів на рахунку користувача або неможливості проведення платежу Підписка на новий термін не надається, а послуга «автоподовження Підписки» відключається, до моменту появи коштів на рахунку користувача або заміни користувачем рахунку в особистому кабінеті).

4.5 При зміні Товариством тарифів на підписку автоподовження Підписка на черговий новий термін, наступний за періодом, протягом якого відбулася така зміна буде здійснено за новим тарифом.

 

5. Припинення відносин з Компанією. зміна угоди

 

5.1. Компанія і Користувач домовилися, що компанія має право припинити підтримувати Сайт (надавати доступ / надавати послуги) в будь-який час на власний розсуд.

5.2. Компанія залишає за собою право припинити доступ до Сайту, якщо: доступ до Сайту втрачений через відсутність зв'язку на маршруті від Користувача до Сайту; Користувачеві відмовлено в доступі до Сайту внаслідок порушення ним «Інтрукціі користування сайтом» (http://budget.factor.ua/faq.php) або перевищення обсягу прав на використання Сайту.

5.3. Компанія залишає за собою право за своїм вибором без попереднього повідомлення та / або роз'яснення причин: змінювати, виправляти, обмежувати, припиняти чи зупиняти дію Сайту і будь-яких його розділів (матеріалів, ресурсів, сервісів); відмовляти Користувачеві в доступі до користування Сайтом і / або будь-якого його розділу. Задоволення / розгляд потреб Користувача при використанні Сайту не є обов'язком Компанії.

 

6. Заключні положення

 

6.1. Сайт може містити посилання на інші Інтернет - сайти. Дані сайти не перебувають під контролем Компанії і Компанія не несе відповідальності за зміст даних сайтів та / або зміст сайтів, посилання на які знаходяться на даних сайтах. Посилання на інші сайти включені в Сайт тільки для зручності користувачів і не означають згоду Компанії та його посадових осіб з вмістом даних сайтів. Інші Інтернет - сайти можуть містити посилання на Сайт без спеціального дозволу Компанії.

6.2. У разі незгоди Користувача з будь-яким з умов цієї угоди він зобов'язаний негайно припинити використання Сайту і / або будь-якого з його розділів.

6.3. У разі якщо компетентними органами / особами частина цієї угоди буде визнана недійсною, такою, що суперечить законодавству і не підлягає застосуванню, це не тягне неможливість застосування інших положень цієї угоди. Ця угода діє повною мірою в рамках, встановлених чинним законодавством.

6.4. До відносин в рамках цієї Угоди застосовується право України. Користувач і Компанія домовилися підкорятися при виникненні будь-яких спорів, що виникають у зв'язку зі справжньою угодою (використанням Сайту), виключно юрисдикції судів України.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн