Архів чату за 22.06.2026 Пн (31)
Додано: 22 червня 2026, 17:20
EVGENIY :08:18
Доброго ранку, всім гарноо дня
Люсія :08:26
Добрий ранок!
4321 :09:10
доброго ранку
Олександра :09:14
Добрий ранок!Чи працює СДО?Дякую
Інна :09:26
Добрий ранок!СДО в Запоріжжі не хоче працювати,а у вас?
Олександра :09:30
Полтава, не працює
Наталя :09:50
Черкаси, не працює, навіть ЦИСКО не підключає
Олена :10:06
Доброго дня. Працівник був у відрядженні. Проживання, проїзд та харчування за рахунок організації. яка запрошувала. Чи потрібно працівнику виплачувати добові за час перебування у відрядженні?
Тетяна :10:06
Житомирська область СДО працює
Оксанка :10:07
Олена, так, якщо офіційно був у відрядженні, є і наказ і авансовий звіт на добові.
Олена :10:07
Оксанка, дякую
Ірина :10:09
Добрий день! Відділ культури нагородидив дітей преміями за досягнення. Як правильно це провести через казну і які проводки?
Лана :10:13
Олена, але зверніть увагу, що добові зменшуються в разі забезпеченн харчуванням.
EVGENIY :10:15
Олена,
Ір :10:37
Доброго ранку. Допоможіть. Вперше оформлюю авансовим звітом за послуги Нової пошти. В платіжці який треба поставити Код( зг.Постанови 590)?
ЦНСП :11:39
Олена, 35% добових платите, 105,00 грн.
Світлана :11:53
Доброго дня, підскажіть звіт про працевлаштування інвалідів вже є?
EVGENIY :12:03
Світлана, ні
Вікторія :12:33
Добрий день , підкажіть чи оплачується день направлення, та день огляду МСЕК, якщо інвалідність не була вствновленна, а листок продовжили. Дата направлення до МСЕК 29.05.26, а день гляду 12.06.26 ?
Людмила :12:37
Добрий день. Підкажіть, будь ласка: працівник на призупиненні звільняється 30.06.26, йому нараховано компенсацію менше мінімальної. Чи потрібно дотягувати ЄСВ до мінімальної ?
Анна культура :12:43
Добрий день, підкажіть будь ласка, працівник відбув у відрядження за кордон до Німеччини, у якій валюті відшкодовувати добові у євро чи у доларах. Дякую за відповідь.
Світлана :12:45
Добрий день, колеги. Підкажіть, будь ласка, чи можна провести заміну штатних одиниць у школі: одну ставку керівника гуртка замінити на одну ставку заступника директора з виховної роботи. Фінансування проводиться за рахунок освітньої субвенції. Дякую.
керр :12:52
Вікторія, ст.15 Закону факт встановлення є ппідставою для припинення виплати допомоги, не має такого факту знач виплата продорвжується, і за день огляду також...
керр :12:59
Світлана, цілком можливо вивести і вести, але з урахуванням положень наказу МОН № 1205...
Світлана :13:03
керр, дякую
Вікторія :14:40
Керр, дякую
Оля :15:10
працівник працює на пів ставки індексація платиться
керр :15:12
Оля, платиться, у розмірі пропорційно відпрацьованому робочому часу
Maryna :15:42
Добрий день. Шановні колеги можливо хтось із Вас може поділитися досвідом передачі нерухомого майна із комунальної власності до державної?
Ірина :16:35
Добрий день, колеги, підскажіть, коли необхідно вносити зміни до кошторису (спецфонд власні надходження) якщо є перевищення надходжень від власних послуг? Якщо я планувала на початок року 100 тис. без урахування залишку, а зараз з урахуванням залишку 130 тис. Обов'язково в цьому місяці змінювати кошторис?
EVGENIY :17:09
Ірина, не обов'язково, ви просто не можете витратити кошти коли вам треба тоді вносьте зміни
Доброго ранку, всім гарноо дня
Люсія :08:26
Добрий ранок!
4321 :09:10
доброго ранку
Олександра :09:14
Добрий ранок!Чи працює СДО?Дякую
Інна :09:26
Добрий ранок!СДО в Запоріжжі не хоче працювати,а у вас?
Олександра :09:30
Полтава, не працює
Наталя :09:50
Черкаси, не працює, навіть ЦИСКО не підключає
Олена :10:06
Доброго дня. Працівник був у відрядженні. Проживання, проїзд та харчування за рахунок організації. яка запрошувала. Чи потрібно працівнику виплачувати добові за час перебування у відрядженні?
Тетяна :10:06
Житомирська область СДО працює
Оксанка :10:07
Олена, так, якщо офіційно був у відрядженні, є і наказ і авансовий звіт на добові.
Олена :10:07
Оксанка, дякую
Ірина :10:09
Добрий день! Відділ культури нагородидив дітей преміями за досягнення. Як правильно це провести через казну і які проводки?
Лана :10:13
Олена, але зверніть увагу, що добові зменшуються в разі забезпеченн харчуванням.
EVGENIY :10:15
Олена,
Ір :10:37
Доброго ранку. Допоможіть. Вперше оформлюю авансовим звітом за послуги Нової пошти. В платіжці який треба поставити Код( зг.Постанови 590)?
ЦНСП :11:39
Олена, 35% добових платите, 105,00 грн.
Світлана :11:53
Доброго дня, підскажіть звіт про працевлаштування інвалідів вже є?
EVGENIY :12:03
Світлана, ні
Вікторія :12:33
Добрий день , підкажіть чи оплачується день направлення, та день огляду МСЕК, якщо інвалідність не була вствновленна, а листок продовжили. Дата направлення до МСЕК 29.05.26, а день гляду 12.06.26 ?
Людмила :12:37
Добрий день. Підкажіть, будь ласка: працівник на призупиненні звільняється 30.06.26, йому нараховано компенсацію менше мінімальної. Чи потрібно дотягувати ЄСВ до мінімальної ?
Анна культура :12:43
Добрий день, підкажіть будь ласка, працівник відбув у відрядження за кордон до Німеччини, у якій валюті відшкодовувати добові у євро чи у доларах. Дякую за відповідь.
Світлана :12:45
Добрий день, колеги. Підкажіть, будь ласка, чи можна провести заміну штатних одиниць у школі: одну ставку керівника гуртка замінити на одну ставку заступника директора з виховної роботи. Фінансування проводиться за рахунок освітньої субвенції. Дякую.
керр :12:52
Вікторія, ст.15 Закону факт встановлення є ппідставою для припинення виплати допомоги, не має такого факту знач виплата продорвжується, і за день огляду також...
керр :12:59
Світлана, цілком можливо вивести і вести, але з урахуванням положень наказу МОН № 1205...
Світлана :13:03
керр, дякую
Вікторія :14:40
Керр, дякую
Оля :15:10
працівник працює на пів ставки індексація платиться
керр :15:12
Оля, платиться, у розмірі пропорційно відпрацьованому робочому часу
Maryna :15:42
Добрий день. Шановні колеги можливо хтось із Вас може поділитися досвідом передачі нерухомого майна із комунальної власності до державної?
Ірина :16:35
Добрий день, колеги, підскажіть, коли необхідно вносити зміни до кошторису (спецфонд власні надходження) якщо є перевищення надходжень від власних послуг? Якщо я планувала на початок року 100 тис. без урахування залишку, а зараз з урахуванням залишку 130 тис. Обов'язково в цьому місяці змінювати кошторис?
EVGENIY :17:09
Ірина, не обов'язково, ви просто не можете витратити кошти коли вам треба тоді вносьте зміни