Сторінка 1 з 1

Re: Попередня оплата за газ

Додано: 25 листопада 2016, 18:12
EVGENIY

Re: Попередня оплата

Додано: 23 липня 2018, 12:12
iuad11us
Добрий день! Ми бюджетна установа. 15 вересня 2018 року буде проводитися свято - день міста, на яке запрошуються гурти. у нас є угода про проведення святкових заходів. Предмет договору - послуги по організації концерту ( в т.ч. приїзд технічного персоналу, доставка звукового, світлового обладнання, монтаж сцени). Питання - чи можемо ми проводити пепередню оплату 30% згідно постанови 117 ( інші роботи і послуги, якщо розмір такої оплати не перевищить 30% їх вартості )? ТЕРМІНОВО!!!!! ДЯКУЮ!

Re: Попередня оплата

Додано: 23 липня 2018, 13:48
EVGENIY
iuad11us писав:Добрий день! Ми бюджетна установа. 15 вересня 2018 року буде проводитися свято - день міста, на яке запрошуються гурти. у нас є угода про проведення святкових заходів. Предмет договору - послуги по організації концерту ( в т.ч. приїзд технічного персоналу, доставка звукового, світлового обладнання, монтаж сцени). Питання - чи можемо ми проводити пепередню оплату 30% згідно постанови 117 ( інші роботи і послуги, якщо розмір такої оплати не перевищить 30% їх вартості )? ТЕРМІНОВО!!!!! ДЯКУЮ!
Установити, що розпорядники бюджетних коштів та одержувачі бюджетних коштів у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти можуть передбачати відповідно до належним чином оформленого рішення головного розпорядника бюджетних коштів попередню оплату лише у разі закупівлі: 

1) на строк не більше одного місяця:

Подробиці: https://buhgalter.com.ua/zakonodavstvo/kaznacheyske-obslugovuvannya/pro-zdiysnennya-poperednoyi-oplati/