Архів чату за 10.06.2026 Чт (41)
Додано: 11 червня 2026, 08:31
EVGENIY :08:45
Доброго ранку, всім гарного дня
* :09:18
Взамно
ЦНСП :09:46
навзаєм
ю :10:54
Доброго ранку! Нараховую компенсацію за 14.9 календ.днів. Округлювати до 14 чи 15 днів?
ю :10:55
з тієї позиції, що 14.9 к.д - це не повні 15 днів
Інна :11:00
Добрий день, якщо у місяці відрядження працівник йде ще у відпустку, то розрахунок денної заробітної плати(щоб порівняти з середньоденною за 2 місяці) робити за вирахуванням днів відпустки, чи з загальної кількості робочих днів, дякую
Людмила :11:00
Доброго ранку, якщо на початку війни не харчували дітей і залишки продуктів за рахунок батьківської плати були частково зіпсовані і рішенням сесії списані. Зараз мають харчувати дітей безкоштовно, батьки почнуть писати заяву на повернення залишів коштів, яких не хватає за рахунок списаних продуктів. Як упорядкувати бух.облік, щоб повернути кошти?
EVGENIY :11:00
Інна, з робочих днів
Євген :11:05
Людмила,
Світлана :11:13
Добрий день. На даху школи встановлено сонячну електричну станцію з накопичувачами електроенергії, для власних потреб. Допоможіть будь ласка з бухгалтерським обліком. Наголошую, що це школа (бюджет).
Людмила :11:14
Євген, дякую
натли :11:31
EVGENIY, дурненьке питання,але питаю.ключ балонний автомобільний на який рахунок поставити мшп чи мнма,ціна 270 як під мшп,але ж то він більше року буде слугувати.яка ваша думка?
EVGENIY :11:38
натли, я би ставив на мшп
натли :11:39
я б тоже,і оперативний вести.але от читаю рекомендують на 1113,навіть якщо ціна 270,але ж типу більше року служить.
ЛЮДА :12:34
EVGENIY, Добрий день, прошу поділитися статтею нарахування відпускних. Відпустка за відпрацьований період 2023-2024 року, як правильно нарахувати?
Ася :12:38
Добро дня! підкажіть будь ласка, чи повинна бюджетна установа подавати до ТЦК Відомості про транспорт (Положення про військово-транспортний обов’язок) якщо у неї на балансі немає транспортного засобу?
Лілія :12:43
Ася: так
Ірина :12:43
Доброго дня! Списання з балансу шкільного автобуса та оприбуткування металобрухту
Світлана :12:46
Ася, Постанова КМУ від 28.12.2000 № 1921. Поширюється на підприємства, установи та організації незалежно від форми власності. Тобто,подавати потрібно.
натли :13:02
ЛЮДА, на всі відпустки *зароблені* до 31,12,2023р. береться середня саме за 2023р.(січ-груд),за 2024 все як звичайно
ЛЮДА :13:05
натли, я вже прочитала, що правило 2023 стосується тільки компенсацій , а не відпускних
EVGENIY :13:27
ЛЮДА, не плутайте компенсацію і відпускні це ріізні речі, це для компенсації важливий рік 2023 а для відпускних не важливо
EVGENIY :13:27
натли, якщо ключ інтенсивно використовувати то його реально вистачить лише на рік
EVGENIY :13:28
Ірина,
Ірина :13:30
Добрий день, колеги, хто працює з КПКВК 3193, підскажіть будь ласка де знайти Інструкцію від Мінветеранів для бухобліку?
EVGENIY :13:30
Ірина, це ви про що? Стандарти бухобліку одні для всіх, про яку інструкцію мова?
EVGENIY :13:31
Ірина, тим більше КПК ніяк не впливає на бухоблік
Ірина :13:34
EVGENIY, сьогодні нашим фахівцям із супроводу ветеранів на онлайн навчанні розповіли, що в бухгалтерії є Інструкція, яку надсилали з Мінветеранів. Номер і дату від якого числа вони не сказали. Намагаюсь зрозуміти, що це за інструкція?
EVGENIY :13:45
Ірина, може є номер дата наказу?
Ірина :13:47
EVGENIY, будемо виясняти в районній віськовій адміністрації.
ЦНСП :13:49
Ася, так
EVGENIY :13:50
Ірина, скоріш за все це якийсь внутрішній порядок може обліку там наприклад обладнання яке видається в користування або інвалідних візків чи що в такому дусі
EVGENIY :13:55
Ірина, зі словом Інструкція Мінветеранів випускало лише інструкція про видачу посвідчень більше ніяких інструкцій не має , я всі їх акти передивився
Олена :13:58
Ірина,Мінветеранів не має окремого загального закону для бухгалтерського обліку, оскільки всі бюджетні установи керуються єдиними національними стандартами. Однак міністерство затверджує власні інструкції для діловодства, перевірок та обліку специфічних виплат
Мар"яна :14:16
Добрий день! Комплект штор,ламбрекени,підкажіть на який рахунок віднести?
Світлана :14:32
Добрий день, поділіться досвідом! Для сплати цільового внеску по інвалідам хтось робив перерозподіл з одного КЕКВ на інший? Скільки по часу у Вас зайняв такий перерозподіл?
EVGENIY :14:34
Світлана, так це залежить від головного розпорядника у всіх вони різні
EVGENIY :14:35
Мар"яна,
Світлана :14:37
EVGENIY, колега з Чернігова казала, що за неділю зробили. У нас в Хмельницькому - два місяці.
ЛЮДА :14:52
EVGENIY, Дякую
EVGENIY :15:12
Світлана, в Хмельницькому всі зайняті і всім ніколи ))
Доброго ранку, всім гарного дня
* :09:18
Взамно
ЦНСП :09:46
навзаєм
ю :10:54
Доброго ранку! Нараховую компенсацію за 14.9 календ.днів. Округлювати до 14 чи 15 днів?
ю :10:55
з тієї позиції, що 14.9 к.д - це не повні 15 днів
Інна :11:00
Добрий день, якщо у місяці відрядження працівник йде ще у відпустку, то розрахунок денної заробітної плати(щоб порівняти з середньоденною за 2 місяці) робити за вирахуванням днів відпустки, чи з загальної кількості робочих днів, дякую
Людмила :11:00
Доброго ранку, якщо на початку війни не харчували дітей і залишки продуктів за рахунок батьківської плати були частково зіпсовані і рішенням сесії списані. Зараз мають харчувати дітей безкоштовно, батьки почнуть писати заяву на повернення залишів коштів, яких не хватає за рахунок списаних продуктів. Як упорядкувати бух.облік, щоб повернути кошти?
EVGENIY :11:00
Інна, з робочих днів
Євген :11:05
Людмила,
Світлана :11:13
Добрий день. На даху школи встановлено сонячну електричну станцію з накопичувачами електроенергії, для власних потреб. Допоможіть будь ласка з бухгалтерським обліком. Наголошую, що це школа (бюджет).
Людмила :11:14
Євген, дякую
натли :11:31
EVGENIY, дурненьке питання,але питаю.ключ балонний автомобільний на який рахунок поставити мшп чи мнма,ціна 270 як під мшп,але ж то він більше року буде слугувати.яка ваша думка?
EVGENIY :11:38
натли, я би ставив на мшп
натли :11:39
я б тоже,і оперативний вести.але от читаю рекомендують на 1113,навіть якщо ціна 270,але ж типу більше року служить.
ЛЮДА :12:34
EVGENIY, Добрий день, прошу поділитися статтею нарахування відпускних. Відпустка за відпрацьований період 2023-2024 року, як правильно нарахувати?
Ася :12:38
Добро дня! підкажіть будь ласка, чи повинна бюджетна установа подавати до ТЦК Відомості про транспорт (Положення про військово-транспортний обов’язок) якщо у неї на балансі немає транспортного засобу?
Лілія :12:43
Ася: так
Ірина :12:43
Доброго дня! Списання з балансу шкільного автобуса та оприбуткування металобрухту
Світлана :12:46
Ася, Постанова КМУ від 28.12.2000 № 1921. Поширюється на підприємства, установи та організації незалежно від форми власності. Тобто,подавати потрібно.
натли :13:02
ЛЮДА, на всі відпустки *зароблені* до 31,12,2023р. береться середня саме за 2023р.(січ-груд),за 2024 все як звичайно
ЛЮДА :13:05
натли, я вже прочитала, що правило 2023 стосується тільки компенсацій , а не відпускних
EVGENIY :13:27
ЛЮДА, не плутайте компенсацію і відпускні це ріізні речі, це для компенсації важливий рік 2023 а для відпускних не важливо
EVGENIY :13:27
натли, якщо ключ інтенсивно використовувати то його реально вистачить лише на рік
EVGENIY :13:28
Ірина,
Ірина :13:30
Добрий день, колеги, хто працює з КПКВК 3193, підскажіть будь ласка де знайти Інструкцію від Мінветеранів для бухобліку?
EVGENIY :13:30
Ірина, це ви про що? Стандарти бухобліку одні для всіх, про яку інструкцію мова?
EVGENIY :13:31
Ірина, тим більше КПК ніяк не впливає на бухоблік
Ірина :13:34
EVGENIY, сьогодні нашим фахівцям із супроводу ветеранів на онлайн навчанні розповіли, що в бухгалтерії є Інструкція, яку надсилали з Мінветеранів. Номер і дату від якого числа вони не сказали. Намагаюсь зрозуміти, що це за інструкція?
EVGENIY :13:45
Ірина, може є номер дата наказу?
Ірина :13:47
EVGENIY, будемо виясняти в районній віськовій адміністрації.
ЦНСП :13:49
Ася, так
EVGENIY :13:50
Ірина, скоріш за все це якийсь внутрішній порядок може обліку там наприклад обладнання яке видається в користування або інвалідних візків чи що в такому дусі
EVGENIY :13:55
Ірина, зі словом Інструкція Мінветеранів випускало лише інструкція про видачу посвідчень більше ніяких інструкцій не має , я всі їх акти передивився
Олена :13:58
Ірина,Мінветеранів не має окремого загального закону для бухгалтерського обліку, оскільки всі бюджетні установи керуються єдиними національними стандартами. Однак міністерство затверджує власні інструкції для діловодства, перевірок та обліку специфічних виплат
Мар"яна :14:16
Добрий день! Комплект штор,ламбрекени,підкажіть на який рахунок віднести?
Світлана :14:32
Добрий день, поділіться досвідом! Для сплати цільового внеску по інвалідам хтось робив перерозподіл з одного КЕКВ на інший? Скільки по часу у Вас зайняв такий перерозподіл?
EVGENIY :14:34
Світлана, так це залежить від головного розпорядника у всіх вони різні
EVGENIY :14:35
Мар"яна,
Світлана :14:37
EVGENIY, колега з Чернігова казала, що за неділю зробили. У нас в Хмельницькому - два місяці.
ЛЮДА :14:52
EVGENIY, Дякую
EVGENIY :15:12
Світлана, в Хмельницькому всі зайняті і всім ніколи ))