Розрахунок податку на землю

Аватар користувача
wwviktor
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 08 лютого 2011, 12:24

Повідомлення wwviktor »

Хто знає відповідь прошу відповісти, чи повинні навчальні заклади здавати розрахунок податку на землю в податкову?

Аватар користувача
masya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 233
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення masya »

Сдают все, только вы показываете на всю сумму льготу по налогу( в додатках к розрахунку), и сдаете ежеквартально ,по крайней мере прошлый год так было, 1ПП

Аватар користувача
masya
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 233
З нами з: 14 лютого 2011, 21:39
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Кривой Рог
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 4 рази

Повідомлення masya »

порядок заполнения ДК по земле
Заповнення першої податкової декларацію з плати за землю в 2011 році підприємствами та підприємцями
січень 2011

Які особливості заповнення в 2011 році першої податкової декларації з плати за землю юридичними особами) Чи повинні підприємці, які використовують земельні ділянки для ведення господарської діяльності, подавати податкову декларацію до 1 лютого 2011року?

Відповідає Зоряна Куриляк - Павленко , фінансовий директор юридичної компанії «Мунк, Андерсен енд Файлберг», юрист, бухгалтер

При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі. За нововведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним (п. 286.4 Податкового кодексу України (ПК)).

Неоднозначність щодо фізичних осіб - підприємців як платників плати за землю так і не було усунуто в ПК. Якщо врахувати норму статті 51 Цивільного кодексу України, відповідно до якої до підприємницької діяльності фізичних осіб застосовуються нормативно-правові акти, що регулюють підприємницьку діяльність юридичних осіб, якщо інше не встановлено законом або не випливає із суті відносин, можна дійти до висновку, що стосовно плати за землю фізичні особи - підприємці мають дотримуватись тих правових норм, що поширюються на юридичних осіб, тобто відповідним чином нараховувати, звітувати і сплачувати плату за землю.

Тепер звітність з плати за землю є єдиною для земельного податку та орендної плати і складатиметься з таких форм: Податкова декларація (далі - ПД); Відомості про наявні земельні ділянки (дод. 1); Відомості про пільги на земельний податок з наявних площ земельних ділянок (дод. 2). Можуть бути складені за довільною формою доповнення: пояснення того чи іншого заповнення декларації, розшифровки якихось показників тощо із зазначенням мотивів подання такого доповнення до декларації..

ПД об'єднує в собі відомості, що раніше зазначались у Податковому розрахунку земельного податку і додатках 3-6 до нього та Податковій декларації орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності і додатку 2 до неї. Ставиться відповідна відмітка в полі «Земельний податок» та / або «Орендна плата» і зазначається період, за який подається звітність - окремо для земельного податку, окремо для орендної плати.

В табличній частині ПД передбачено зазначити: площу земельних ділянок, нормативну грошову оцінку одиниці площі з урахуванням коефіцієнта індексації, ставку податку, коефіцієнт до збільшення або відсоток від суми земельного податку та річну суму земельного податку. Кількість рядків 1.1.1; 1.1.2; 1.1.3; 1.1.4; 1.2.1; 1.2.2; 2.1; 2.2; 3.1; 3.2; 4.1; 4.2 може бути збільшено або зменшено.

Річна сума земельного податку та/або річна сума орендної плати, зазначені в колонках 8 та/або 9, підлягають розподілу у колонках 10-21 за місяцями.

Рядки 6 - 11, 14-19 та 21 заповнюються у разі уточнення податкових зобов'язань. Сума штрафу (р. 11 та/або р.19) нараховується платником самостійно відповідно до підпункту „а" або „б" пункту 50.1 ПК (примітка 8 до форми). Сума пені (р. 12 або р. 20) також нараховується платником самостійно відповідно до підпункту 129.1.2 ПК (примітка 9 до форми).

У додатку 1 платники повинні обов'язково вказати назву документів, що посвідчують право власності та/або користування земельними ділянками: власники землі - серію та номер державного акта і дату його реєстрації, а орендарі - дату укладання та термін дії договору оренди, розмір орендної плати, а також дату та номер державної реєстрації договору оренди і найменування орендодавця. Ще зазначаються відомості про земельну ділянку - кадастровий номер (у разі наявності), категорія земель та цільове призначення ділянки, нормативно грошова оцінка одиниці площі з коефіцієнтом індексації, площа та місцезнаходження. Додаток 1 є невід'ємною частиною звітної, нової звітної та уточнюючої декларації.

У додатку 2 потрібно навести дані лише про ті земельні ділянки, на які встановлено пільгу (місцезнаходження, категорія, цільове призначення, кадастровий номер (за наявності), площа (загальна, здана в оренду, на яку надано пільгу і та, що підлягає оподаткуванню), нормативно грошова оцінка одиниці площі з урахуванням коефіцієнта індексації) та вказати назву документів, що посвідчують право на пільгу, строк, на який надано пільгу, розмір пільги у % до загальної суми податку та суму пільги. а також відомості стосовно земельної ділянки. -Додаток 2 подається разом із звітною, новою звітною та уточнюючою декларацією.
источник:[line.glavbukh.ua]

Аватар користувача
Нат
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 82
З нами з: 05 березня 2012, 09:25
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Нат »

Підкажіть, якщо я бюджетна організація маю пільгу на земельний податок, подала декларацію і в податковій попередили, щоквартально необхідно подавати звіт про земельний податок і пільгу по його сплаті, як він правельно називається і коли її подають

Аватар користувача
alla-drejko
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 156
З нами з: 10 квітня 2011, 21:57
Регіон: Хмельницкая область

Повідомлення alla-drejko »

Суб'єкт господарювання, що не сплачує податки та збори у зв'язку з отриманням податкових пільг, веде облік сум таких пільг та складає звіт про суми податкових пільг за встановленою формою. У разі, коли суб'єкт господарювання пільгами не користується, вищезгаданий Звіт не подається.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

Klava
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 80
З нами з: 26 липня 2011, 16:12
Регіон: Харьковская Область
Звідки: Харьков

Повідомлення Klava »

Понимаю, что этот вопрос нужно перенести в отдельную тему, но у меня не получилось ее создать. Плиз, администратор, помогите.
Мы бюджетная организация получаем доходы от платных услуг, которые нам разрешены специальным перечнем. Знаю, что при получении таких доходов налог на прибыль платить не надо. Вот только не могу понять, какой код льготы по таким доходам нужно указывать в Отчете о сумме налоговых льгот? Перерыла весь Справочник льгот, а нужного кода не могу найти.
Поскажите, как Вы заполняли такой Отчет?

Добавлено (15.06.2012, 18:33)
---------------------------------------------
Такие суммы мы показываем в Неприбыльном отчете по строкам 1.3.5 и 1.3.7

coledj
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 02 квітня 2012, 16:28
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення coledj »

Ми бюджетна організація, подаємо звіт про суми пільг в оподаткуванні(пільги на землю)- далі звіт, в квітні місяця змінилася грошова оцінка землі, та був поданий уточнюючий розрахунок відомостей про пільги. За І квартал звіт подали зі старою сумою пільги( напр.1000грн - річна 4000грн.), з якою сумою подати звіт за І півріччя ????(якщо напр. річна сума пільги стала 9000грн)

Аватар користувача
на_та
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 20:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Снигиревка
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення на_та »

Будь ласочка, терміново треба відповідь,просто немає часу розбиратись ,на три столи працюю, для мене і coledjу,у нас ситуація подібна ,у нас пільга, тільки ми у 2 кварталі отримали держакт на право постійного користування земельною ділянкою і витяг про нормативну грошову оцінку, які наступні мої дії щодо податкової звітності ?
таня 18121963

Аватар користувача
на_та
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 20:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Снигиревка
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення на_та »

Всім дякую ,відповідаю сама собі : всі зміни вносимо з нового податкового року, на протязі 2012 звітуємо про пільги за початковою декларацією на 2012.
таня 18121963

Alekso
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 102
З нами з: 31 травня 2012, 22:04
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 3 рази

Повідомлення Alekso »

Бюджетная организация в сентябре месяце предоставляет в аренду часть помещения одной из партий для встречи с избирателями на 2 часа. Как начислять налог на землю под помещением которое арендуется:
- за весь месяц (сентябрь) или же только за период аренды указанный в договоре (2 часа)??????
В одной из журнальных статей прочитала, что независимо от периода аренды налог на землю начисляется за весь месяц. Так ли это?????
Если кто знает ответ на этот вопрос, поделитесь опытом. Буду очень благодарна за помощь в его решении.

Терцентр_ubr
Новачок
Новачок
Повідомлень: 1
З нами з: 06 жовтня 2011, 18:44
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Камьянец-Подольский

Повідомлення Терцентр_ubr »

на_та писав:всі зміни вносимо з нового податкового року, на протязі 2012 звітуємо про пільги за початковою декларацією на 2012.

Тобто, коли отримали державний акт на землю в вересні 2012 р., то подавати звітність в податкову треба з нового бюджетного року, але не пізніше 20 січня 2013р. ? дякую.

Аватар користувача
на_та
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 20:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Снигиревка
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення на_та »

Терцентр, так,це за словами наших податківців, ось що я знайшла :
" Відповідно до п. 286.4 ст. 286 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. N 2755 (далі - ПКУ) за нововідведені земельні ділянки або за новоукладеними договорами оренди землі платник плати за землю подає податкову декларацію протягом 20 календарних днів місяця, що настає за звітним.

Згідно з п. 50.1 ст. 50 ПКУ у разі якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 102 цього Кодексу) платник податків самостійно виявляє помилки, що містяться у раніше поданій ним податковій декларації (крім обмежень, визначених цією статтею), він зобов'язаний надіслати уточнюючий розрахунок до такої податкової декларації за формою чинного на час подання уточнюючого розрахунку.

Платник податків має право не подавати такий розрахунок, якщо відповідні уточнені показники зазначаються ним у складі податкової декларації за будь-який наступний податковий період, протягом якого такі помилки були самостійно виявлені.

Платник податків, який самостійно виявляє факт заниження податкового зобов'язання минулих податкових періодів, зобов'язаний, за винятком випадків, установлених пунктом 50.2 цієї статті: а) або надіслати уточнюючий розрахунок і сплатити суму недоплати та штраф у розмірі трьох відсотків від такої суми до подання такого уточнюючого розрахунку; б) або відобразити суму недоплати у складі декларації з цього податку, що подається за податковий період, наступний за періодом, у якому виявлено факт заниження податкового зобов'язання, збільшену на суму штрафу у розмірі п'яти відсотків від такої суми, з відповідним збільшенням загальної суми грошового зобов'язання з цього податку.

Якщо після подачі декларації за звітний період платник податків подає нову декларацію з виправленими показниками до закінчення граничного строку подання декларації за такий самий звітний період, то штрафи, визначені у цьому пункті, не застосовуються.

Згідно з пп. 129.1.2 п. 129.1 ст. 129 ПКУ у день настання строку погашення податкового зобов'язання, нарахованого платником податків у разі виявлення його заниження на суму такого заниження, нараховується пеня за весь період заниження.

Отже, якщо суб'єкт господарювання не подав "нову звітну" декларацію за нововідведену земельну ділянку у строк, визначений у п. 286.4 ст. 286 ПКУ, то такий платник зобов'язаний: - або подати уточнюючу податкову декларацію з плати за землю; - або здійснити виправлення у складі податкової декларації з плати за землю за будь-який наступний податковий період за періодом, у якому виявлено факт заниження податкового зобов'язання.

При цьому платник плати за землю самостійно нараховує штраф до суми недоплати податкового зобов'язання за ті місяці, строк сплати по яких минув, згідно з п. 50.1 ст. 50 ПКУ та пеню відповідно до пп. 129.1.2 п. 129.1 ст. 129 ПКУ. Також за неподання або несвоєчасне подання податкової звітності або невиконання вимог щодо внесення змін до податкової звітності до платника застосовуються штрафи відповідно до ст. 120 ПКУ.

Інформаційно-довідковий департамент державної податкової служби"
таня 18121963

Аватар користувача
kasper232
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 32
З нами з: 02 квітня 2012, 18:29
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Артемовск

Повідомлення kasper232 »

Терцентр писав:Тобто, коли отримали державний акт на землю в вересні 2012 р., то подавати звітність в податкову треба з нового бюджетного року, але не пізніше 20 січня 2013р. ? дякую.

в этом году декларация по земле подается до 20 февраля 2013, но нужно учесть если у вас есть арендаторы каких либо помещений и вы сдаете декларацию то нужно до конца февраля заплатить налог за январь 2013г. если такой налог будет у Вас по результату расчета.

Аватар користувача
klimksenia
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 83
З нами з: 01 серпня 2011, 22:10
Регіон: Львовская Область
Звідки: Львов
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення klimksenia »

Підкажіть,  яка ставка податку  (грн. за 1 кв. м або % від нормативної грошової оцінки  земельної ділянки; % від одиниці площі ріллі по  Автономній  Республіці Крим або по області) для розрахунку земельного податку  для бюджетної організації  в цьому році?

Аватар користувача
alk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 35
З нами з: 14 вересня 2012, 16:13
Регіон: Луганская Область
Звідки: Брянка

Повідомлення alk »

Подскажите, пожалуйста, как быть в такой ситуации. На территории лицея установлена мини котельная, которая отапливает корпуса лицея. Договор аренды земли, собственники котельной, должны были заключить с органами местной власти, договор суперфиции, но до сих пор вопрос открыт. Как лицею быть с арендой земли, договора нет, площади я точно не знаю, а налоговая может и по голове дать, т.к. мы не платим за свои площади налог на землю, льгота. Помогите разобраться

Аватар користувача
orif
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 09:38
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Подякували: 1 раз

Повідомлення orif »

нет договора, как можно доказать что вы в аренду сдаете?

Аватар користувача
alk
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 35
З нами з: 14 вересня 2012, 16:13
Регіон: Луганская Область
Звідки: Брянка

Повідомлення alk »

Ну а котельная то стоит, тогда может возникнуть второй вопрос , а на каком основании разрешили поставить, что-то мне стремно с налоговой связываться

Аватар користувача
Нат
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 82
З нами з: 05 березня 2012, 09:25
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Нат »

Підкажіть хто набирав Податкову декларацію з плати за землю в OPZ чи формуються до неї додатки 1 і 2 для бюджетних установ

Аватар користувача
ssvet_ubr
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 209
З нами з: 07 липня 2011, 17:37
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення ssvet_ubr »

Нат, можна набрати. Але податкова вимагає спочатку нової нормативної оцінки земельної ділянки. Ми замовили, виготовляти будуть приблизно місяць, аж 15 лютого забирати. 
Але розрахунок подати можна до 20 лютого (так що встигнемо).
В минулому році робила сам розрахунок, додатки в ОПЗ. А всі решта звітів (квартальні) до податкової (крім цього, бо ще треба документи нести в податкову) роблю теж в ОПЗ і через Медок відправляю по електронці (з ключами підписів).

ChYuliya
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 15 січня 2013, 15:30
Регіон: Черниговская Область
Звідки: Сосница

Повідомлення ChYuliya »

Доброго дня,роблю звіти в налогову треба рішення і ще щось щоб отримати довідку із земвідділу . Нівкого нема зразку?

Аватар користувача
ssvet_ubr
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 209
З нами з: 07 липня 2011, 17:37
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 4 рази
Подякували: 4 рази

Повідомлення ssvet_ubr »

ChYuliya, ксерокси документів (права користування зем ділянкою, свідоцтво про держ реєстрацію, ще щось (забула вже)). Бланк заяви дають там у земвідділі.

Сумик
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 30 серпня 2012, 07:27
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Деражня

Повідомлення Сумик »

Підкажіть будь-ласка. 
 В нас в жовтні пройшла ліквідація установи. Документи на землю не переоформлялись порахували шо це було робити недоцільно ( в нас має бути ще одна ліквідація) . Чи потрібно здавати  Податкову декларацію з відомостями про наявні та пільги на земельний податок з наявних площ земель ?

Aparat
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 08 жовтня 2013, 12:34
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Aparat »

Добрий день. Підскажіть, будь-ласка,  відправила в податкову "Звіт про отримання пільг з оподаткування" ф.1-ПП (Квартал) за 9 місяців 2013р. Прийшла відповідь  - "Форма не подається в цьому вітньому кварталі".  Можливо вказаний звіт відмінено, якщо так, то на основі яких нормативних актів?  Заздалегідь вдячна за допомогу.

Аватар користувача
orif
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 09:38
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Подякували: 1 раз

Повідомлення orif »

Aparat, а вы через какую программу отчет делали? возможно не правильно указали период отчетности. В ОПЗ можно создать этот отчет и за 3 квартал и за 9 месяцев. Попробуйте выбрать другой период, может поможет. Мне 2-я квитанция пришла - принято.

Aparat
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 08 жовтня 2013, 12:34
Регіон: Киев
Звідки: Киев

Повідомлення Aparat »

Відправляла в програмі Medoc. Вказаний звіт подається наростаючим підсумком і в періоді за 3 квартал  в медку звіту немає, тому відправля 9 місяців.

Аватар користувача
orif
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 09:38
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Подякували: 1 раз

Повідомлення orif »

Aparat, я отправляла из Арт-звита, тоже за 9 месяцев, тогда не знаю чем помочь

Аватар користувача
Bux6109
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 134
З нами з: 20 листопада 2013, 10:34
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 5 разів

Повідомлення Bux6109 »

Налог на землю!!!
Подскажите, кто знает..... одна бюджетная организация сдает в аренду другой бюджетной организации помещение, учитывается ли м2 этой аренды в расчета на оплату налога на землю и пользуется ли этот случай льготами по  налогу на землю

бух-нат
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 19
З нами з: 24 грудня 2013, 22:24
Регіон: Львовская область
Звідки: Львов

Повідомлення бух-нат »

Допоможіть!!!!! Бюджетна установа має на балансі 4-х поверхову будівлю  і землю.Відповідно до рішення засновника, тобто Міністерства два поверхи було передано іншій бюджетній установі. Як в даному випадку бути із земельним податком??? Чи повинні вони відшкодовувати знмельний податок??????

Добавлено (06.02.2014, 20:37)
---------------------------------------------
Допоможіть!!!!! Бюджетна установа має на балансі 4-х поверхову будівлю  і землю.Відповідно до рішення засновника, тобто Міністерства два поверхи було передано іншій бюджетній установі. Як в даному випадку бути із земельним податком??? Чи повинні вони відшкодовувати знмельний податок??????

Аватар користувача
на_та
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 210
З нами з: 31 березня 2011, 20:24
Регіон: Николаевская область
Звідки: Снигиревка
Подякували: 3 рази
Контактна інформація:

Повідомлення на_та »

З 1 січня 2015 р., набрав чинності Закон України № 71-VІІІ "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України (щодо податкової реформи)", який передбачає скорочення податків з 22 до 9.Зокрема, залишилися
7 загальнодержавних податків, до яких належать:
·​ податок на прибуток підприємств;
·​ податок на доходи фізичних осіб;
·​ податок на додану вартість;
·​ акцизний податок;
·​ екологічний податок;
·​ рентна плата;
·​ мито;
2 місцеві податки до яких належать:
·​ податок на майно ;
·​ єдиний податок,
До місцевих зборів належать :
·​ збір за місця для паркування транспортних засобів ;
·​ туристичний збір;
...........
Податок на майно
Податок на майно складається з:
·​  податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки;
·​  транспортного податку;
·​  плати за землю.
Плата за землю
Податковим кодексом змінено ставку земельного податку з 1 % на не більше 3 %, а для сільськогосподарських угідь - не більше 1 % від їх нормативної грошової оцінки;Ставка податку встановлюється у розмірі не більше 12 відсотків від їх нормативної грошової оцінки за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності);Органи місцевого самоврядування до 25 грудня року, що передує звітному, подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки рішення щодо ставок земельного податку та наданих пільг зі сплати земельного податку юридичним та/або фізичним особамРозмір орендної плати встановлюється у договорі оренди, але річна сума платежу:·​ не може бути меншою 3 відсотків нормативної грошової оцінки;·​ не може перевищувати 12 відсотків нормативної грошової оцінки

Із закону № 71-VІІІ
".....95) статтю 282 викласти у такій редакції:
"Стаття282. Пільги щодо сплати податку для юридичних осіб
282.1.Від сплати податку звільняються:
282.1.1.санаторно-курортні та оздоровчі заклади громадських організацій інвалідів,
реабілітаційні установи громадських організацій інвалідів;
282.1.2.громадські організації інвалідів України, підприємства та організації, які засновані
громадськими організаціями інвалідів та спілками громадських організацій
інвалідів і є їх повною власністю, де протягом попереднього календарного місяця
кількість інвалідів, які мають там основне місце роботи, становить не менш як
50 відсотків середньооблікової чисельності штатних працівників облікового
складу за умови, що фонд оплати праці таких інвалідів становить протягом
звітного періоду не менш як 25 відсотків суми загальних витрат на оплату праці.Зазначеніпідприємства та організації громадських організацій інвалідів мають право
застосовувати цю пільгу за наявності дозволу на право користування такою
пільгою, який надається уповноваженим органом відповідно до ЗаконуУкраїни "Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні".Уразі порушення вимог цієї норми зазначені громадські організації інвалідів, їх
підприємства та організації зобов’язані сплатити суми податку за відповідний
період, проіндексовані з урахуванням інфляції, а також штрафні санкції згідно
із законодавством;
282.1.3.бази олімпійської та паралімпійської підготовки, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України";......"

Вивчаю :  
У ПКУ , http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2755-17/page37 ,поки що , все без змін, як я розумію,виходячі зі змін, неприбуткові  бюджетні установи вже не мають пільг на земельий податок які були зазначені в п 282.1.3. ПКУ  ????????? Але  ж знову повертаюсь до нового закону :

".....97) у статті 284:назву викласти у такій редакції:
 "Стаття 284.Особливості оподаткування платою за землю"; абзациперший та другий пункту 284.1 викласти у такій редакції:
"284.1.Верховна Рада Автономної Республіки
Крим та органи місцевого самоврядування встановлюють ставки плати за землю та
пільги щодо земельного податку, що сплачується на відповідній території.
Органи місцевого самоврядування до 25 грудня року, щопередує звітному, подають відповідному
контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки рішення щодо ставок
земельного податку та наданих пільг зі сплати земельного податку юридичним
та/або фізичним особам";........"
Як я розумію треба звертатись до податкової з питанням : чи включили нас до пільговиків чи ні ?
таня 18121963

Аватар користувача
yaoleg
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2476
З нами з: 11 лютого 2012, 11:15
Регіон: Винницкая область
Звідки: Вінниця
Дякував (ла): 22 рази
Подякували: 424 рази

Повідомлення yaoleg »

на_та, зміни ще не внесено в ПКУ, але гадаю що прийдеться з 2015 році платити практично усім

Відповісти

Повернутись до “Звітність до фіскальної служби”