Статті, аналітика, консультації

Здавалося б, що може бути простіше. Визначаємо розрахунковий період. Та ба! Для його правильного визначення в першу чергу треба знати, для розрахунку яких виплат ми його визначаємо. Причина — у різній нормативній базі розрахунку «середньої» для певних виплат і різних правилах визначення розрахункового періоду в окремих ситуаціях. Як в усьому цьому не заплутатися — читайте наш матеріал!
Наближається граничний строк подання Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації. І хоча цей Звіт складають уже не вперше, цього року бюджетні установи прямо-таки засипали нашу редакцію запитаннями щодо його заповнення. Тому ми вирішили розібратися детально з цим Звітом та розповісти вам що до чого.
Лист Мінсоцполітики, що коментується, є відповіддю на наш запит про можливість виплати премій до профсвят і святкових днів робітникам, що обслуговують органи місцевого самоврядування (далі — ОМС). Сам запит звучав так: «Чи можна виплачувати премію до професійного свята (Дня місцевого самоврядування) і премію до святкового дня (Міжнародного жіночого дня) робітникам ОМС (прибиральникам, підсобним робітникам, гардеробникові)? Чи допустимо в Положенні про преміювання ОМС прописати можливість виплати премій до професійних свят і святкових днів робітникам ОМС?».
Кому свята, а кому робота! Без перебільшення можна сказати, що для замовників публічних закупівель робота кипіла як наприкінці попереднього року, так продовжує кипіти і на початку цього року. Але на початку року виникає ще більше запитань та нюансів. Оскільки наразі бюджетники ще не мають затвердженого постійного кошторису, при тому, що потреба в окремих предметах закупівель уже виникає. Тож зараз найбільш актуальним є правильне планування закупівель, організація та проведення нових торгів. Також не варто забувати ще й про те, що початок року в закупівельників пов’язаний з необхідністю звітування щодо минулорічних договорів. Тож сьогодні ми поговоримо про те, як бюджетникам уникнути в публічних закупівлях певних ризиків, які можуть їх підстерігати саме на початку року.
Розпочато новий рік… і запущено новий виток у кадрових справах. Одне із завдань кадровика — скласти і надіслати статистичні звіти з праці. Зробити це слід у строк і належним чином. Ця стаття допоможе вам розставити на календарі кінцеві дати подання статистичних звітів із праці за 2018 рік і подати їх належним чином. Тоді і статистика вашого власного робочого часу не постраждає.
Головне управління ДФС у Черкаській області традиційно підготувало (та прокоментувало) для платників прості приклади розрахунку податків із заробітних плат у 2018 році.
Базовою точкою відліку процесу оцінювання є етап підготовки завдань, ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державних службовців, які займають посаду державної служби категорії «Б» або «В» (далі — Завдання, ключові показники). Водночас практичний досвід з організації підготовки Завдань, ключових показників на етапі визначення показників окремих професійних груп свідчить про складнощі в підборі індикаторів прогресу. Про певні нюанси визначення Завдань і ключових показників службової діяльності державних службовців, які займають посаду державної служби категорії «Б» або «В», за професійною ознакою окремих груп працівників — у цій статті.
Формула розрахунку середньоденної зарплати для оплати періоду відпустки (виплати компенсації за невикористану відпустку) звичайна: потрібно сумарний заробіток за 12 місяців, що передують місяцю надання відпустки (місяцю виплати компенсації за невикористану відпустку), розділити на відповідну кількість календарних днів календарного року, за винятком святкових і неробочих днів, установлених законодавством.
За традицією новий рік розпочинаємо з нових соціально-економічних показників. Вони впливають і на розміри посадових окладів (тарифних ставок). Які розміри окладів у працівників бюджетної сфери у 2018 році? Про найпоширеніші бюджетні категорії, а конкретно про розмір окладів для них, і розповімо.