Статті: Пенсії



У світлі діджиталізації, що настає, портал електронних послуг ПФУ (portal.pfu.gov.ua) викликає дедалі більше інтересу як у застрахованих осіб, так і у страхувальників. Давайте з'ясуємо, чим же цікавий цей сервіс.
Сьогодні все більше роботодавців звертаються із запитаннями щодо обов’язку надання скан-копій трудових книжок працівників до Пенсійного фонду. Відповіді на ці запитання ви знайдете в нашій статті.
Журнал «Бюджетна бухгалтерія»
№26 вiд 13.07.2020
У «пенсійно-реформаторському» Законі № 2148* є зміни, які назвати пенсійними можна з великою натяжкою. У № 42** ми обговорили «підприємницький» блок, максимальну планку з ЄСВ, плюс зачепили квоту на працевлаштування працівників-«передпенсіонерів». Але на цьому «цікавості» не закінчуються. Сьогодні обговоримо зміни до «соцстрашного» Закону № 1105***.
Бухгалтер 911
№44 вiд 31.10.2017
Часом дріб’язкова помилка (та що там помилка, просто описка!) може загрожувати значними грошовими штрафами. Тому, виявивши в пенсійній або ЄСВ-звітності таку ось «красуню», бухгалтер повинен чітко знати, як йому діяти, щоб і вівці були цілі, і вовкам нічого не дісталося. Але перш ніж перейти до окремих випадків, давайте поговоримо про загальне: про види помилок і правила їх виправлення.
Журнал «Податки & бухоблік»
№83 вiд 13.10.2015
Новина про зменшення розміру пенсії, належної працюючому пенсіонеру, без перебільшень підірвала інформпростір. І як не говорити про це, адже буквально в кожній бюджетній установі працюють пенсіонери. Але чи всі вісті про пенсійне обмеження достовірні? Давайте дивитися на нормативку і будувати виключно обґрунтовані висновки!
Журнал «Оплата праці»
№7 вiд 09.04.2015