Інформація по темі "" | Публікації по тегу

Статті: Державна служба

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) ще у липні поточного року своїм наказом від 23 липня № 450/21 затвердило Порядок інформування про суттєві зміни у майновому стані суб’єкта декларування, який набув чинності 1 грудня 2021 року. Про зміни та форму для заповнення Порядку поговоримо у цій статті.
Лист Національної комісії зі стандартів державної мови від 03.12.2021 № 2.4/1701/21
Із 16.07.2021 істотно змінився порядок підтвердження вільного володіння державною мовою для низки осіб. Кого стосуються ці зміни і як тепер підтверджувати рівень володіння українською, розповімо в цій статті.
НАДС у своєму роз'ясненні від 27.09.2021 № 139-р/з нагадало про особливості встановлення надбавки за ранг держслужбовця під час випробування.
Мінекономіки розробило проєкт розпорядження Кабміну «Про затвердження Плану заходів з модернізації систем оплати праці в державному секторі до 2024 року».
Тема отримання сертифікатів про вільне володіння державною мовою набирає все більшої популярності, особливо в ОМС, через брак систематизованої інформації. Кому потрібен сертифікат, де та як його отримати, коли та кому пред’являти, проводити чи не проводити конкурс через брак сертифікатів у учасників, чи можна чимось замінити сертифікати? Ці та інші запитання усе частіше надходять до редакції від наших читачів. Тож давайте знайдемо на них відповіді.
Рух України до інформаційного суспільства і цифрової економіки обумовлює необхідність трансформації професійних якостей і кваліфікаційних вимог для державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування. Розвиток інформаційного суспільства і повсюдне впровадження технологій е-урядування та інструментів е-демократії висувають підвищені вимоги до компетентності чиновників у сфері інформаційно-комунікаційних технологій та цифрової грамотності.
Із 4 червня 2021 року діють оновлені НАДС Загальні правила етичної поведінки державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.
Щодо професійно-кваліфікаційних характеристик посадових осіб місцевого самоврядування, які працюють у центрі надання адміністративних послуг, створеному відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» як структурний підрозділ (виконавчий орган) органу місцевого самоврядування; щодо встановлення професійно-кваліфікаційних характеристик для старост, на яких покладаються завдання адміністратора відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», та про призначення на вищу (керівну) посаду за результатами стажування — саме ці запитання ми поставили НАДС. Відповіді наведено нижче.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×