Інформація по темі "" | Публікації по тегу

Статті: Діяльність органів місцевого самоврядування

Чи потрібно рішення сесії для відкриття нової функції за спецфондом для отримання благодійних внесків?
Ми — відділ освіти. Рішенням сесії місцевої ради нам виділили кошти залишку освітньої субвенції на закупівлю парт та стільців. Як відобразити ці кошти у паспорті бюджетної програми з урахуванням норм Порядку № 590* та постанови № 6**?
Законодавство не внормовує порядок оприлюднення актів органів місцевого самоврядування та вимоги до їхнього оформлення для опублікування. З цього приводу постійно точаться дискусії: як публікувати прийнятий акт - з підписом відповідної посадової особи чи, вказавши її посаду, прізвище та ім’я; з печаткою відповідного органу чи без, у якому форматі - як сканкопію, фото чи як документ, частини якого можна копіювати, та ін. Тож експерти Проекту USAID «ГОВЕРЛА» вирішили розглянути це питання детальніше.
Експерти Програми USAID DOBRE узагальнили відповіді на ряд запитань від територіальних громад щодо організації та забезпечення придбання паливної деревини для населення постраждалих від збройної агресії РФ територій, що здійснюються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
У сільській раді планують преміювати працівників до Дня місцевого самоврядування (далі — День МС). Чи надається така премія під час воєнного стану? Якщо так, то кому саме її можна виплатити?
Суспільно корисні роботи наразі стали досить поширеним явищем на території нашої країни. Можливість запровадження трудової повинності для працездатних осіб та залучення працездатного населення до суспільно корисних робіт надана Законом № 389*. І це дуже важливо, адже для потреб ЗСУ та відновлення територій, постраждалих внаслідок війни, нагально потрібні людські ресурси.
Ми, як і завжди, поспішаємо розповісти вам про всі найактуальніші новини. Не є винятком і чергові зміни, нещодавно внесені постановою № 1239* до постанови № 252**.
У нашій громаді почав працювати поліцейський офіцер громади. Було прийнято місцеву програму «Безпечна громада», за якою ми повинні зі свого бюджету платити за бензин, канцтовари тощо. За яким КПКВК здійснювати ці видатки?
У період дії воєнного стану основні правила бюджетного процесу визначає постанова № 252*.
Чи можливо надавати відрядження старостам, які приїжджають із сіл до центру громади на наради, виконкоми тощо?

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×