Інформація по темі "" | Публікації по тегу

Статті: Соціальний захист

Працівники підприємств та особи, що виконують роботи (надають послуги) за гіг-контрактами та іншими цивільно-правовими договорами, за яких сплачується ЄСВ, є застрахованими особами. Отже, у разі настання страхового випадку вони мають право на отримання визначених законодавством виплат. Сьогодні у фокусі нашої уваги будуть лікарняні, не пов’язані з нещасним випадком на виробництві, а також допомога по вагітності та пологах. А почнемо з того, хто може на них розраховувати і в яких ситуаціях.
Порядок отримання пільги у вигляді звільнення від плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти (ЗДО) залишається незмінним вже багато років. І головне правило тут таке: батьки або особи, які їх замінюють, у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), звільняються від плати за харчування дитини у ЗДО.
Як у 2022 році визначається рівень забезпечення прожиткового мінімуму, який дає право на звільнення батьків від плати за харчування дітей у ЗДО?
Система інклюзивної освіти у нашій країні стрімко розвивається. Нормативну базу вдосконалюють. Проте, як завжди, на практиці виникає купа запитань.
Уряд прийняв рішення впровадити нову модель надання кліентоорієнтованих послуг центрами зайнятості.
Услід за оновленням порядку інклюзивної освіти в ЗДО1 Кабмін затвердив новий Порядок організації інклюзивного навчання у ЗЗСО.
Як правильно відображати в обліку виплату одноразової грошової допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення ними 18-річного віку? Чи підлягає оподаткуванню ПДФО та ВЗ така виплата?
Із попередньої статті (див. статтю «Студенти із числа дітей-сиріт: визначаємо пільги та гарантії») ви дізналися про пільги та гарантії, на які мають право студенти із числа дітей-сиріт. А зараз розповімо, на що варто звернути бухгалтеру альма-матер таких студентів. Про нюанси планування, обліку та оподаткування виплат зазначеній категорії осіб — у цій статті.
Студенти із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, забезпечуються різними виплатами. У цій статті детально розглянемо, на які саме виплати та пільги можуть розраховувати зазначені категорії осіб під час навчання у закладах фахової передвищої та вищої освіти.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×