Інформація по темі "" | Публікації по тегу

Кадрова справа

Є такі працівники, які не ходять у відпустки роками. Багато з них вважають, що невикористані ними дні відпочинку не пропадають, а накопичуються. А отже, їх можна використати згодом. Проте це не зовсім так. Пропонуємо сьогодні ще раз пригадати, які з відпусток згорають у новорічну ніч, а які ще можна буде використати у 2024 році.
Вчителю школи установлено доплату за класне керівництво у розмірі 25 % посадового окладу. З 27.11.2023 він перебуває на лікарняному. Чи можна замінити класного керівника іншим вчителем та виплачувати йому доплату за класне керівництво? (запитання з чату на порталі «buhgalter.com.ua»)
Чи й досі «ходять» паперові лікарняні листи? Чи можна їх оплачувати? Коли листок непрацездатності вважається виданим роботодавцеві? Чи є якісь строки роботи з листками непрацездатності та чого чекати за їх невиконання? Вас також цікавлять відповіді на озвучені запитання? Тоді приєднуйтесь до розмови.
Що робити, якщо на вакантну посаду не вдається знайти необхідного співробітника? Можна, звичайно, додати обов’язки вже наявним працівникам шляхом внесення змін до їх посадових інструкцій. А можна зробити інакше: оформити додаткове навантаження працівника як суміщення професій (посад). Саме про суміщення ми й говоритимемо у цій статті.
Чи можна в заяві та в наказі про надання відпустки без збереження зарплати за угодою сторін зазначити «до припинення або скасування воєнного стану»? Чи це неприпустимо й у згаданих документах повинна бути зазначена конкретна кінцева дата такої відпустки?
Працівника буде прийнято на підприємство у порядку переведення з іншого підприємства. Чи потрібно у цьому випадку подавати повідомлення до ДПС?
Працівники мають право укладати трудові договори одночасно з кількома роботодавцями. У цьому разі одне місце роботи у них вважається основним, а усі інші — сумісництвом. Сьогодні у фокусі нашої уваги будуть сумісники. На вашому підприємстві вони є чи ви плануєте прийняти сумісника на роботу? Тоді приєднуйтесь до розмови.
Окрім особливостей надання щорічних основних відпусток, для працівників з інвалідністю також передбачені пільги та гарантії, що стосуються додаткових відпусток. Про них і поговоримо далі.
Грудень 2021 року. Тишком-нишком з’являється наказ Міноборони від 11.10.2021 № 313,

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×