Інформація по темі "" | Публікації по тегу

Статті: Звітність

Про те, що Пенсійний фонд зайнявся повідомленням про виплату коштів застрахованим особам, ми вже писали в статті «ПФУ: Повідомлення про виплату коштів та корегування заяви-розрахунку». Та протрималося повідомлення на порталі ПФУ недовго. І ось друга спроба.
Якщо суб’єкт господарювання виплачує/надає доходи фізособі, то він є податковим агентом. У цій статті розглянемо незарплатні доходи, а також ті доходи, які входять до фонду оплати праці, але мають нюанси в оподаткуванні (ПДФО, ВЗ) і відображенні в додатку 4ДФ.
У додатку 4ДФ податкові агенти відображають доходи фізосіб, зокрема зарплату, лікарняні та декретні. Які є підводні камені при цьому? Коли на одну фізособу формуємо два рядки? Охоче відповімо!
Не пройшло й року, як ПФУ виклав на своєму порталі повідомлення про виплату коштів застрахованим особам. До того ж Фонд реалізував можливість дозамовити або зменшити суму допомоги за заявами-розрахунками, які були вже профінансовані. Тож пропонуємо вам розглянути нові опції кабінету страхувальника.
Який звіт щокварталу з легкістю виносить мозок бухгалтерам? Об’єднаний звіт з ПДФО та ЄСВ. Наче й заповнював вже «стоп’ятсот» разів, а все одно якісь «сюрпризи» вилазять. Тож сьогодні пропонуємо вам розібрати нетипові для мирного часу ситуації, з якими, можливо, ви раніше не стикалися чи стикалися, але сумніваєтеся в правильності відображення їх у звітності.
Стартував період подання Об’єднаної звітності за 2 квартал 2023 року. Крайня дата подання — 09.08.2023. Звіт складаємо ще за старою формою. Найцікавішим при його заповненні є додаток Д1. Нагадаємо, як у цьому додатку відображаються зарплатні виплати.
Знайшли помилку в Об’єднаному звіті після того, як відзвітували, а строк його подання вже закінчився? Тоді наша стаття саме для вас. Читайте та дізнавайтеся про те, як коригувати показники та суми ПДФО, ВЗ та ЄСВ, що були неправильно відображені у раніше поданих додатках — Д1, 4ДФ та Д5.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×