Інформація по темі "" | Публікації по тегу

Статті: Звітність

Ситуація. Подали Податковий розрахунок з типом «Звітний» за звітний квартал і він прийнятий контролерами. Але згодом… виявили в даних додатка Д1 помилку. Як виправитися?
Установа списує основний засіб, на який не повністю нараховано амортизацію. Зазначений актив було отримано як благодійна допомога. Як правильно закрити субрахунок 5111 при списанні такого об’єкта? В яких рядках фінансової звітності за I півріччя 2023 року відобразити цю операцію?
Лист Держстату від 18.05.2023 № 19.1.2-26/У-70-23/66
Мінфін затвердив зміни до переліку форм бюджетної звітності розпорядників бюджетних коштів. Маємо на увазі зміни до Порядку № 44*. Які саме новації запроваджено наказом № 84** — читайте у цьому матеріалі.
Заповненню Об’єднаного звіту з ПДФО, ВЗ та ЄСВ був присвячений тематичний номер «Податки & бухоблік», 2024, № 3. Сьогодні продовжимо цю тему і поговоримо окремо про формування Об’єднаного звіту з подвійним типом «Звітний» як «Довідковий».
У головного бухгалтера так багато справ і так мало часу. Однією із важливих справ є щорічне оцінювання. По суті, для самого головбуха найскладніше — це заповнити Анкету, де слід «похвалити» себе самого. Справа неважка, однак про неї слід пам’ятати і зробити у встановлений строк. Наша стаття стане вам нагадуванням та шпаргалкою у цьому питанні.
Про правила виправлення помилок в Об’єднаній звітності ми з вами говорили в статті «Помилка в Об’єднаному звіті: як виправити?» // «Податки & бухоблік», 2024, № 10. А зараз пропонуємо розглянути на конкретних прикладах, як ці правила працюють.
Невдовзі кожному бухгалтеру доведеться складати Неприбутковий звіт за 2023 рік. Як це зробити правильно? Розповімо в нашому матеріалі.
Сьогодні, мабуть, на кожному підприємстві є працівники, які перебувають у відпустках без збереження зарплати. Не будемо вдаватися в подробиці, чому так відбувається. Всі все розуміють. Краще поговоримо, як такі відпустки відобразити в Об’єднаній звітності та в яких додатках це потрібно зробити.
Формуючи Об’єднаний звіт за II квартал 2023 року, підприємство у Д1 за червень неправильно відобразило суму зарплати працівника. Фактично в бухобліку нараховано 9000 грн (ЄСВ — 1980 грн), а у Д1 відображено 8500 грн (ЄСВ — 1870 грн). Помилку помітили у грудні 2023 року. У 4ДФ інформація відображена правильно. Як виправити помилку в Д1?

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×