Інформація по темі "" | Публікації по тегу

Статті: Запобігання та протидія корупції

РОЗ'ЯСНЕННЯ від 29.12.2021 р. N 11 Щодо застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно заходів фінансового контролю (подання декларації, повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, повідомлення про відкриття валютного рахунку)
До початку кампанії декларування 2022 року залишилося менше місяця. І ми починаємо активно нагадувати вам не тільки про необхідність задекларувати статки за звітний рік, а й про зміни в системі декларування, які набули чинності з 01.12.2021. У попередній статті ми знайомились із зміненим порядком інформування про зміни в майновому стані. У цій статті ознайомимося з новою формою і нюансами заповнення декларації.
Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) ще у липні поточного року своїм наказом від 23 липня № 450/21 затвердило Порядок інформування про суттєві зміни у майновому стані суб'єкта декларування, який набув чинності 1 грудня 2021 року. Про зміни та форму для заповнення Порядку поговоримо у цій статті.
НАЗК у своєму роз'ясненні (nazk.gov.ua/wp-content/uploads/2020/06/3.pdf) нагадало про порядок дій державних органів у разі визнання службовців винними у вчиненні корупційних правопорушень.
Відповідно до пункту 5 частини першої статті 12, статей 13-1, 53-9 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII в органах влади та місцевого самоврядування (обласних, районних, міських радах) утворюються (визначаються) уповноважені підрозділи (уповноважені особи) з питань запобігання та виявлення корупції. Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) оновило Типове положення про уповноважений підрозділ (уповноважену особу) з питань запобігання та виявлення корупції. Зміни враховують пропозиції самих антикорупційних уповноважених та практики застосування Типового положення у 2020 — 2021 роках.
НАЗК затвердило нову форму декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та порядок її заповнення і подання.
У цьому матеріалі поговоримо про законодавчі норми та захист у справах про адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×