Інформація по темі "" | Публікації по тегу

Комерційні питання

Закон № 2136* надав сторонам трудового договору можливість призупинити його дію. Революційно? Так! Адже раніше такої можливості не існувало в трудовому законодавстві. Тож давайте розглянемо, що тягне за собою призупинення трудового договору? На який час можливо призупинити дію трудового договору? Хто може бути ініціатором? Як оформити таке призупинення тощо?
Одне з «нічних жахіть» роботодавця — штрафи за порушення трудового законодавства. Їх розміри досить значні й залежать від мінімальної зарплати. Тож сьогодні розглянемо, що може загрожувати установі за порушення трудового законодавства у 2022 році.
Вітаю, колеги! Я — Лілія Ушакова, експерт журналу «Податки & бухоблік». Тема нашої сьогоднішньої розмови точно не залишить байдужими прекрасну половину людства.
Фонд соціального страхування (далі — ФСС) активно проводить перевірки навіть під час карантину. Звісно, застрахуватися від них неможливо. Проте можна до них підготуватися. Наприклад, одна із улюблених «фішок» — вимога показати лікарняні листи, які були оплачені ще «за царя Панька». У таку ситуацію може потрапити кожен страхувальник. Тож скільки часу слід зберігати лікарняні листи та до яких наслідків може призвести їх відсутність? Давайте розбиратись. А допоможе нам у цьому Верховний Суд.
Завжди актуальна тема звільнення працівників у «карантинний» час стала ще «гарячішою». І хоча сподіваємося, що такої хвилі звільнень у країні в найближчому майбутньому не буде, все ж озброїмо вас необхідними знаннями із цього важливого питання.
Ви — роботодавець звільняєте працівників у зв’язку зі змінами в організації виробництва та праці. Попереджаєте працівників за 2 місяці про цю подію. Пропонуєте їм наявні вакансії. Працівники відмовляються. Ви їх звільняєте. А потім один із колишніх співробітників подає на вас до суду за незаконне звільнення... Що зробити роботодавцеві, щоб обійтися без судових наслідків? Давайте розбиратися.

«Автомобиль — не роскошь, а средство передвижения», — утверждали когда-то Ильф и Петров. С тех пор прошло немало времени и сейчас автомобиль все чаще становится средством труда. Причем, чтобы «делать деньги», не обязательно покупать автомобиль, а если и покупать, то не обязательно новый.

Данная статья посвящена налоговому учету основных операций, когда «поставщиком» автомобиля
для предприятия является обычное физическое лицо.

Наверное, каждый субъект хозяйствования сегодня использует в своей хозяйственной деятельности автомобиль. Довольно часто на практике встречаются случаи, когда в силу каких-либо факторов (отсутствие денежных средств на приобретение автомобиля или необходимости постоянного его использования) предприятие арендует автомобиль, в том числе и у физических лиц. О порядке налогообложения выплат, производимых физическим лицам — непредпринимателям по договорам аренды, пойдет речь в данной статье. 

Права на землю возникают лишь с момента их госрегистрации.  Порядок госрегистрации прав на землю, по большому счету, такой же, как при госрегистрации прав на другую недвижимость. Но в нем есть и свои особенности.

Вот незаметно пролетел еще один год, и наступил уже новый. Надеемся, что всем без исключения он принесет только радость, добро и приятные эмоции. Мы же, в свою очередь, по традиции расскажем об изменениях в законодательстве, которые начали действовать с 01.01.2014 г. Многие из них приятно порадуют. Итак, начнем…


Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×