Інформація по темі "" | Публікації по тегу

Статті: Застосування КЕКВ

Перш за все пам’ятайте, що саме розпорядник бюджетних коштів несе відповідальність за правильність віднесення видатків до поточного чи капітального ремонту.
Аби правильно відповісти на це запитання перш за все слід з’ясувати з яким видом ремонту ви маєте справу. Це важливо для правильного планування та здійснення видатків за кодами економічної класифікації видатків.
Установа отримала від головного розпорядника автомобіль, який необхідно перереєструвати. За яким КЕКВ слід оплатити таку послугу, адже Інструкція № 333 не містить чіткої відповіді на це запитання?
Відповідь на це запитання залежить від того, про який саме вид страхування йдеться.
Придбали талони на бензин для генераторів за КЕКВ 2275. Ці талони дійсні до травня 2024 року. Наразі у нас чималий залишок цього пального за талонами. Чи можна використати цей залишок пального для розпилювання дров?

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×