Інформація по темі "" | Публікації по тегу

Статті: Бухгалтерський облік

Установа планує встановити огорожу навколо адмінбудівлі. Чи потрібна проєктно-кошторисна документація (далі — ПКД) для виконання таких робіт? За яким КЕКВ проводити такі видатки? Як показати в обліку витрати на встановлення огорожі та обліковувати саму огорожу?
Коли слід міняти літні автошини на зимові? Чи робити наказ про заміну або ж достатньо акту встановлення? Як правильно обліковувати зимові автошини? Відповіді на ці запитання ви знайдете у цій статті.
Бюджетна установа отримала від користувача її платними послугами пеню за невиконання умов договору.
Підбиття підсумків — найбільш відповідальний етап інвентаризації. Ідеальний варіант — коли не виявлено жодних відхилень. Тобто немає ані лишків, ані нестач. Але так буває не завжди. Тому у такому разі постає питання: як врегулювати розбіжності між фактичною наявністю активів і обліковими даними? Розбираємось.
Безоплатна передача ОЗ та ІНМА в межах одного органу управління – доволі розповсюджена господарська операція. Але при цьому запитань щодо її правильного відображення в бухобліку як установи, що передає майно, так й установи, яка його отримує, менше не стає. Особливо переймаюся питаннями щодо обліку установи-отримувачи. Тож, сьогодні звернемо увагу на основні правила здійснення операції з безоплатної передачи ОЗ та ІНМА в межах одного органу управління та засвоємо їх на прикладах.
Наразі перед кожним бухгалтером бюджетної установи стоїть відповідальне завдання — проведення річної інвентаризації. Звісно, загальна процедура інвентаризації всім добре відома. Але цьогоріч інвентаризація особлива — в умовах воєнного стану. Тому у бухгалтерів виникло чимало запитань із цього приводу. У нашому матеріалі відповімо на ключові із них.
У тендерній документації замовник передбачив вимогу щодо надання учасником забезпечення тендерної пропозиції та забезпечення виконання договору про закупівлю. Замовник отримав суми тендерного забезпечення від учасника. На який субрахунок зарахувати такі суми та як показати в бухобліку?
У бюджетній установі проведено ремонт будівлі господарським способом. Як списати матеріали, використані для ремонту? Які документи необхідно оформити?
Сьогодні в центрі нашої уваги опинилась постанова № 913*, якою внесено зміни до постанови № 98**. Пропонуємо разом розглянути, які саме нововведення в частині витрат на відрядження підготували для нас урядовці.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×