Інформація по темі "" | Публікації по тегу

Статті: Бухгалтерський облік

Заклад освіти планує облаштувати будівлю системою блискавкозахисту. Як класифікувати такі роботи? Як показати такі операції в бухобліку?
Бюджетна установа отримала як благодійну допомогу талони на бензин. Отримання талонів засвідчено Актом приймання-передачі, в якому зазначено лише кількість талонів, їх номінал та загальну кількість літрів пального, без ціни. За якою ціною слід оприбутковувати отримані талони? Чи обов’язково їх обліковувати на балансі чи краще поза балансом?
Наразі не всі учні закладу освіти мають змогу повернути підручники. Чи можуть батьки учнів компенсувати вартість неповерненої літератури? Якими документами оформити такі операції та як показати їх у бухобліку?
В установі матеріально відповідальна особа (далі — МВО) планує піти у відпустку у липні 2023 року. Яким чином в період тимчасової відсутньої МВО проводити видачу та приймання матеріальних цінностей? Чи може це робити інший працівник установи?
Заклад освіти придбав лічильник обліку води. На підставі окремого договору лічильник було встановлено та опломбовано. Чи потрібно його обліковувати на балансі як окремий об’єкт, чи слід списати на витрати?
Кондиціонер, який був введений в експлуатацію, перенесено в інше приміщення установи. Як показати в обліку вартість демонтажу та повторного монтажу такого об’єкта?
Батьки дитини принесли до закладу дошкільної освіти (далі — ЗДО) довідку про те, що їм надано статус малозабезпеченої сім’ї з квітня 2023 року. При цьому довідка про надання такого статусу видана у липні 2023 року. Чи потрібно перераховувати плату за харчування дитини з квітня?
Заклад освіти замовив виготовлення проєктно-кошторисної документації (далі — ПКД) на будівництво спортивного майданчика. Після отримання документацію було зараховано на баланс як окремий об’єкт обліку. Наразі спортивний майданчик вже збудовано та уведено в експлуатацію. Що робити з такою документацією? Чи можна її списати?
Головний бухгалтер, який вирішив звільнитися, має попіклуватися про передання справ. Та, мабуть, більше зацікавлений у переданні-прийманні справ — його наступник. Позаяк лише тоді він зможе максимально захистити себе від помилок попередника і не розплачуватися у підсумку за огріхи колишнього. Про нюанси, які супроводжують цю процедуру, та послідовності дій у разі зміни головного бухгалтера ми зараз і поговоримо.
Бюджетна установа планує передати в оренду через аукціон частину будівлі, балансова вартість якої становить 3000 грн. Згідно з даними звіту про оцінку майна її оціночна вартість — 540000 грн. Чи потрібно проводити переоцінку майбутнього об’єкта оренди?

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×