Інформація по темі "" | Публікації по тегу

Статті: Оплата праці

З виплатами, які розраховують виходячи з середньоденної зарплати, бухгалтери стикаються у роботі доволі часто. І тут важливо не заплутатися у порядку розрахунку такої зарплати. Адже виплати за середньою, за загальним правилом, належать до мінімальних державних гарантій в оплаті праці. Сьогодні механізм обчислення середньої зарплати залежно від виду виплати регулюють два документи — Порядок № 1266 та Порядок № 100. Розібратися з тим, який із двох порядків слід застосовувати при розрахунку лікарняних, декретних, відпускних та інших виплат, які розраховують виходячи із середньої заробітної плати, вам допоможе цей тематичний випуск журналу «Податки & бухоблік».
Тема аліментів завжди актуальна для роботодавців. Адже саме вони мають утримувати та перераховувати ці виплати. Проте при виконанні такої роботи виникає чимало запитань. Знайти відповіді на них вам допоможе наша стаття.
На пошту редакції надходить багато запитань стосовно розрахунку та виплати авансу. Того самого, що є зарплатою за першу половину місяця. Чи можна його не виплачувати за проханням працівника або ж, навпаки, виплатити всю зарплату наперед у дату авансу? Що за це «світить»? Чи платити аванс суміснику? Чи утримувати аліменти з авансу? Запитань дуже багато. Тож наша стаття — це така собі паличка-рятівниця, де ви знайдете на них відповіді.
З 12.12.2020 р. кардинальним чином змінено порядок включення премій у розрахунок середньої зарплати. Як це треба робити — читайте в роз’ясненні фахівців Мінекономіки і в нашому коментарі.
Про зміни у Порядку № 100* ми розповідали наприкінці минулого року**. Але знову є привід поговорити про них. Адже Мінекономіки на своєму сайті надало роз’яснення щодо застосування окремих змінених норм Порядку. Чи є щось цікавеньке? Так!

Дивлячись на оновлений Порядок № 100 і його революційний механізм включення премій в розрахунок середньої зарплати, хочеться сказати: поверніть усе як було!

Ситуація. Працівник за власним бажанням звільнився, а потім надав лікарняний лист. За цим лікарняним листом хвороба розпочалася ще у період, коли він був у трудових відносинах із підприємством, а закінчилася вже після припинення трудових відносин. Як оплачувати лікарняний?
Роз’яснення щодо порядку обчислення середньої заробітної плати у зв’язку з набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1213 „Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 8 лютого 1995 р. № 100ˮ
КМУ уніс зміни до Порядку № 100*, який призначений для розрахунку сум відпускних, а також інших виплат із середньої зарплати за 2 місяці (оплати відрядження, військової служби «солдатів підприємства», вихідної допомоги тощо). Що змінилося та як із цим жити далі? Вивчаємо матчастину.
Тема сьогоднішнього номера — лікарняні і все про них: як правильно розрахувати суму лікарняних, як відображати їх у бухгалтерському та податковому обліку, як підрахувати страховий стаж працівникові та багато іншого. А почнемо ми із заповнення лікарняного листа. Помилки, допущені при заповненні лікарняного листа, можуть слугувати причиною відмови в оплаті періоду тимчасової непрацездатності. Саме тому контролери ФСС* дуже пильну увагу приділяють цьому питанню. У цій статті пройдемося по тих контрольних точках лікарняного листа, заповнення яких викликає запитання. А їх там чимало.

Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 30 грн