Інформація по темі "" | Публікації по тегу

Статті: Оплата праці

Держслужбовцям надають щорічну основну відпустку збільшеної тривалості. Також вони мають право на додаткову відпустку за держстаж. Порядок використання цих видів відпусток у 2024 році має свої особливості. Розкажемо про усе це детальніше у нашій статті.
Лист Мінекономіки від 16.05.2024 № 4707-05/36086-09, що коментується, — це відповідь на запит нашої редакції щодо порядку визначення середньомісячної зарплати для допомоги на оздоровлення, коли розрахунок проводиться виходячи з посадового окладу або МЗП.
Про правила оподаткування перехідних відпускних ми розказали у статті «Перехідні відпускні: теорія оподаткування». А тепер настав час підкріпити це прикладом.
У бюджетних установах доволі часто проводять сторнування раніше нарахованої зарплати у зв’язку з нарахуванням лікарняних. Як це вплине на розрахунок середньої зарплати для наступних лікарняних, читайте у сьогоднішній статті.
Кабмін підвищив розміри окладів посадових осіб та службовців органів місцевого самоврядування (далі — ОМС). У цій статті поговоримо про те, як застосувати зазначене підвищення на практиці при нарахуванні зарплати за травень 2024 року.
Працівник просить перераховувати його зарплату на банківський рахунок дружини. Чи можна так робити? Яку заяву має написати працівник? Чи є «підводні камені» в такій виплаті?
У закладі вищої освіти звільнився працівник, який був відповідальний за ведення вебсайту. З 01.04.2024 ці обов’язки були покладено на провідного бухгалтера. Чи можна йому встановити доплату за ведення вебсайту? Чи не стане на заваді той факт, що бухгалтеру вже встановлена надбавка за складність, напруженість у роботі у розмірі 50 % посадового окладу?
Не помиляється лише той, хто нічого не робить. Сьогодні говоритимемо про помилки, допущені при нарахуванні зарплати. Що робити, якщо нарахували та виплатили більше, ніж належить працівнику, або недонарахували/недоплатили якусь суму? Звісно, треба виправитися. Як це правильно зробити, ви дізнаєтесь із нашої статті.
Працівник іде в щорічну відпустку. Як обчислити суму відпускних? Відповідь на це запитання слід шукати в Порядку № 100*. Не хочете витрачати свій час на його штудіювання, а хочете коротко, зрозуміло й на прикладах? Тоді ця стаття — саме те, що вам треба. Приєднуйтесь до розмови про обчислення суми відпускних.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×