Інформація по темі "" | Публікації по тегу

Статті: Оплата праці

Працівник іде у відпустку у грудні 2014 року. Розрахунковий період для виплати відпускних: грудень 2013 року — листопад 2014 року. У грудні 2013 року він перебував у відпустці, але відпускні йому нараховані та виплачені в листопаді 2013 року. Чи враховувати тепер їх при розрахунку відпускних?
Працівник установи звільняється, про що повідомив у відповідній заяві. У ній він також вказав, що перед звільненням бажає піти у щорічну відпустку (є невикористані дні відпустки за поточний робочий рік). Чи необхідно виплатити у такому випадку матеріальну допомогу на оздоровлення?
У сьогоднішньому номері газети «Бюджетна бухгалтерія» опубліковано низку листів Мінмолодьспорту, присвячених питанням оплати праці та становлення трудових відносин із працівниками дитячо-юнацьких спортивних шкіл (далі — ДЮСШ). У цій консультації розглянемо їх детальніше.
В установі працює 10 військовозобов’язаних та призовників. Веденням військового обліку займається кадровик. Чи необхідно йому доплачувати за виконання такої функції?
Березень — гаряча пора для атестаційних комісій навчальних закладів. Атестація — справа відповідальна, адже від її повноти та об’єктивності залежить не тільки зростання професіоналізму педагогічних працівників, а й розмір їх зарплати. Одним із найпоширеніших питань, що виникають сьогодні при проведенні атестації, є порядок підтвердження педагогічних звань. Про нього і поговоримо.
Так уже склалося, що зимово-весняний період є найбільш хворонебезпечним. Різкі перепади температур, вогкий вітер, ожеледь — це далеко не повний перелік факторів, які стають причиною захворювань. Тому саме в цей період до редакції газети «Бюджетна бухгалтерія» надходить найбільша кількість запитань щодо оплати працівникам періоду тимчасової непрацездатності. Цю статтю ми присвятили відповідям на найпоширеніші з них.
1. Выплачивают ли материальную помощь на оздоровление работникам клубных заведений? 2. Если работник работает на 0,5 или 1,25 ставки, то в каком размере ему выплачивают такую помощь: исходя из фактического оклада, установленного при тарификации, или в размере полного должностного оклада независимо от нагрузки? 3. У работника есть объективные причины для выплаты ему материальной помощи для решения социально-бытовых вопросов. Нужно ли удовлетворить такую потребность даже при недостаточности средств фонда оплаты труда?
Госслужащая имеет право на ежегодный отпуск продолжительностью 30 календарных дней, а также на дополнительный отпуск на детей продолжительностью 10 календарных дней. В 2014 году она использовала часть ежегодного отпуска за 2013-2014 рабочий год продолжительностью 14 календарных дней и дополнительный отпуск на детей продолжительностью 10 календарных дней. Может ли она получить денежную компенсацию за оставшиеся 16 календарных дней ежегодного отпуска?
Для оказания врачам медзаведений экстренной и консультативной помощи в диагностике и лечении больного, а также предоставления необходимой экстренной медицинской помощи населению центрами экстренной медицинской помощи и медицины катастроф (далее — ЦЭМП) привлекаются врачи-консультанты. В консультации рассмотрим порядок оплаты труда таких специалистов.

Бухгалтер учреждения удерживает из зарплаты работника алименты на ребенка по исполнительному листу. В нем отмечено, что алименты выплачиваются до достижения ребенком совершеннолетия. Такому ребенку 14.05.2014 г. исполнится 18 лет. Какую сумму алиментов нужно взыскать в мае 2014 года: весь размер или ее часть?


Для того, чтоб распечатать текст необходимо авторизоваться или зарегистрироваться
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд