Інформація по темі "" | Публікації по тегу

Працівника по дорозі на роботу затримали співробітники поліції і територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Які дії працівника і роботодавця у такому випадку?
Чи може бюджетна установа, яка орендує приміщення у іншої бюджетної установи, відшкодовувати видатки на зарплату прибиральниці орендодавця. Остання здійснює прибирання площ орендованих приміщень та місць загального користування?
1С — найпопулярніша програма для автоматизації управління та обліку на підприємствах, якою користується український бізнес та державні організації. Нарікань на це програмне забезпечення немає, окрім одного — воно має російське походження.
Давайте відверто — деякі штрафи наразі дійсно замалі. І не тільки ми це помітили, тому 18 січня зареєстровано законопроєкт № 65221.
Перевірку ФСС не можна назвати приємним заходом. Сьогодні розповімо про види, строки та правила їх проведення. А також розберемо найбільш поширені помилки, які виявляють ревізори.
Які штрафи можуть накладати «КРУшники»?
МОЗ продовжує розширювати перелік установ та організацій, працівники яких повинні вакцинуватись від COVID-19.
Рішення Уряду та МОЗ про обов’язкову вакцинацію певних категорій працівників від COVID-19 викликало бурхливу реакцію у громадян. Хтось підтримує таке рішення влади, хтось налаштований категорично проти, а когось бентежить обов’язковість і наявність примусу. Як часто буває у спірних ситуаціях, остаточне рішення про правомірність відсторонення від роботи невакцинованих працівників має прийняти суд. Уже з’явились перші рішення у таких спорах. Тож давайте розбиратися, на чию сторону стали представники Феміди.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
50
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×