Інформація по темі "" | Публікації по тегу
author-avatar
Вікторія Матвєєва
експерт з фінансових питань журналу «Бюджетна бухгалтерія»
ifactor
Практика свідчить, що питання щодо проведення переоцінки ОЗ з кожним роком все більше цікавлять бухгалтерів. Як провести переоцінку у 2024 році
З 1 жовтня бюджетні установи повинні повідомляти Мінцифри про закупівлі у сфері інформатизації за новими правилами. Інформацію про таке нововведення Мінцифри розмістила на своєму сайті*. У якій саме формі надавати таку інформацію Мінцифри — читайте у цій публікації.
На черзі ще один етап підбиття підсумків. Цього разу складаємо фінансову звітність за 9 місяців 2024 року. Аби допомогти вам упоратись із цим завданням, ми підготували спеціальні підказки та пояснення. Ви зможете власноруч перевірити себе, швидко заповнити необхідні показники та визначити фінансовий результат.
Бюджетна установа отримала від благодійника допомогу (мийні засоби та туалетний папір). Допомогу отримано у невеликій кількості, протягом місяця установа використала зазначені цінності на власні потреби. При цьому в бухобліку установа не показала ані отримання такої допомоги, ані її використання. Чи є це порушенням? Чи передбачена чинним законодавством відповідальність за такі дії?
У зв’язку з передачею майна (будівлі) в оренду бюджетна установа має намір провести його переоцінку. Згідно з даними звіту про оцінку майна маємо інформацію про справедливу вартість такого об’єкта. Як визначити суму переоцінки та показати цю операцію в бухобліку? Як та коли слід закривати субрахунок 5311?
Виконання робіт з поліпшення орендованого майна має певні особливості. Як правильно відобразити такі операції в бухобліку орендаря, розповімо в цьому матеріалі.
Місцева рада прийняла рішення щодо спрямування коштів місцевого бюджету та комунального майна на поповнення статутного капіталу комунального підприємства (далі — КП). Як показати такі операції в бухобліку ради?
Установі передано на баланс будівлю для використання у своїй діяльності. Але право власності на таке майно поки що не зареєстроване у зв’язку з відсутністю технічної документації. Чи потрібно подавати ф. № 20-ОПП про таку будівлю?
Яким документом слід оформляти видачу малоцінних швидкозношуваних предметів (далі — МШП) зі складу в експлуатацію? Чи обов’язково щоразу складати Акт списання запасів?
Бюджетна установа обліковує на субрахунку 1812 металеві відра та каструлі, які стали непридатними для подальшого використання. Коли саме слід списувати такий інвентар з балансу: одразу після встановлення факту непридатності чи при переданні металобрухту до приймального пункту?
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі
pw-image
Читайте сайт за ціною чашки кави
Платне користування buhgalter.com.ua передбачає:
  • доступ до новин, статей, довідників
  • безлімітні завантаження бланків
  • відсутність реклами.
Передплатники PRO-доступу, «Бюджетної бухгалтерії», «Оплата праці» та користувачі «FIT-Бюджет» отримують безкоштовний доступ до порталу бонусом до передплати.
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
60
грн/
місяць
Вже передплатили? Увійти
Передплата подовжується автоматично щомісяця, але відмовитися можна у будь-який момент. Я погоджуюсь з користувацькими умовами
ic-acc-pay
×