Статті: Діяльність органів місцевого самоврядування



Ні для кого не секрет, що у великій мірі на результати виборів впливає не лише популярність тієї чи іншої політичної сили, а й політичні технології, які одним сприяють, а іншим заважають у до-сягненні мети. До таких технологій без сумніву можна віднести і законодавчі пастки, завдяки яким певні політичні сили мають перевагу ще на етапі прийняття закону про вибори, тобто ще до по-чатку виборчого процесу. Досить часто такою пасткою є порядок формування виборчих комісій. Отже, ознайомимося з тим, як законодавці пропонують формувати комісії цього разу.
Газета «Місцеве самоврядування»
№6 вiд 18.06.2012
У своєму листі від 01.03.13 р. № 1246/А/17-32141 Державна податкова служба України надала роз’яснення щодо обчислення бази оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. Тож сьогодні приділимо увагу цьому податку та розглянемо більш детально особливості його сплати через каси рад.
Газета «Місцеве самоврядування»
№6 вiд 02.06.2013
Український законодавець не зраджує своїм традиціям і під чергові парламентські вибори, які відбудуться 28.10.12 р1., уточнює правила гри — приймає новий закон про вибори. Так, Верховна Рада України
17.11.11 р. прийняла Закон України № 4061-VI «Про вибори народних депутатів України»2. Пропоную ознайомитись із ключовими ново- введеннями Закону № 4061.
Газета «Місцеве самоврядування»
№1 вiд 01.01.2012