Отчет по ЕСВ таблица 5 у разі смерті співробітника

Відповісти
Fedorenko Irina
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 13 липня 2015, 14:24
Звідки: Ukraine, Днепропетровск

Повідомлення Fedorenko Irina »

Подскажите, пожалуйста, что ставить в таблице 5 "Підстава припинення трудових відносин" если с сотрудником прекратили трудовые отношения в связи со смертью.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8738
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1185 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Fedorenko Irina писав:Подскажите, пожалуйста, что ставить в таблице 5 "Підстава припинення трудових відносин" если с сотрудником прекратили трудовые отношения в связи со смертью.
Період трудових відносин із застрахованою особою, яка померла, відображається в графі 11 таблиці 5 «Відомості про трудові відносини осіб» додатка 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства доходів і зборів України від 09 вересня 2013 року № 454 (далі - Порядок № 454), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 20 вересня 2013 року за № 1628/24160.
Припинення трудових відносин із застрахованою особою у зв'язку зі смертю здійснюється на підставі наказу (розпорядження) підприємства про виключення померлої застрахованої особи з особового складу, що видається на підставі копії свідоцтва про смерть, де зазначено дату смерті, яка не повинна співпадати з датою видання наказу.
Відповідно до п. 2.26 Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників від 29 липня 1993 року № 58 днем звільнення вважається останній день роботи.
У разі якщо дата смерті припадає на вихідний день, на час перебування у відпустці, хвороби тощо, то датою припинення трудових відносин є фактична дата смерті застрахованої особи, незалежно від дати видання наказу (розпорядження) підприємства про виключення її з особового складу підприємства) Тобто, в графі 11 «Період трудових відносин, відносин за договорами цивільно-правового характеру та відпусток» таблиці 5 додатка 4 до Порядку № 454, зокрема в колонці «дата закінчення» страхувальником (роботодавцем) зазначається фактична дата смерті застрахованої особи незалежно від дати видання наказу (розпорядження) підприємства про виключення померлої застрахованої особи з особового складу підприємства.

В разі смерті робітника в таблиці 5 в полі "Підстава припинення труд відносин" проставляється "інша"

Fedorenko Irina
Новачок
Новачок
Повідомлень: 2
З нами з: 13 липня 2015, 14:24
Звідки: Ukraine, Днепропетровск

Повідомлення Fedorenko Irina »

Спасибо за ответ. Я так и поставила.

Відповісти

Повернутись до “Звітність до фіскальної служби”