Заповнення звіту по ЄСВ

Аватар користувача
JAFA
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 108
З нами з: 01 лютого 2011, 10:42
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 8 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення JAFA »

Дякую.

Аватар користувача
Пугач Виктория
Новачок
Новачок
Повідомлень: 4
З нами з: 01 лютого 2018, 14:14

Повідомлення Пугач Виктория »

Привіт! Не можу здати звіт по ЄСВ. Пише, що помилка, не заповнено повне найменування страхувальника. При перевірці, все заповнене. Так в чому тоді помилка? Як бути?

Natalija13
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 38
З нами з: 08 липня 2018, 14:47
Регіон: Ровенская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення Natalija13 »

[font="Noto Sans", sans-serif]Доброго дня! Допоможіть у вирішенні такого питання! У 2017 році внаслідок утворення ОТГ з району були передані на фінансування заклади освіти, охорони, культури, зарплату та звітність подавала ОТГ. В 2019 році рішення сесії закладам освіти було надано дозвіл на організацію самостійного ведення бухобліку, тобто кожна школа має свою бухгалтерію, діє, як окрема юридична особа.Яку статтю КЗПП застосувати при кадровому переміщенні?[/font]

TamaravVas
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 08 червня 2016, 11:39
Регіон: Запорожская область

Повідомлення TamaravVas »

Таблиця 6 .Добрий день. У бюджетній організації (відділ освіти) закриття місяця здійснюється 20-22 числа кожного місяця. Після зазначеної дати приймають на роботу (припустимо в 10 місяці). Оскільки звіт в пенсійний фонд формується в наступному місяці, то на цей час відомості про прийнятих на роботу вже відомі і в 5 таблиці вказується інформація про прийом на роботу співробітника. Але нарахування зарплати за відпрацьований час  відбувається в наступному звітному місяці (припустимо в 11 місяці). Якщо в таблиці 6 за 11 місяць вказати зарплату за 10 + 11 місяці, то виходить, що в 10 місяці  немає зарплати і цей місяць не враховується до стажу. Ця ситуація не є помилковою, тому тип нарахування 2 (виправлення помилки....) вказувати не логічно. Як бути в цій ситуації? З повагою, Тамара.

Відповісти

Повернутись до “Звітність до Пенсійного фонду”