Тут викладаємо оновлення програми Payments (фіндокументи)

berezovosk
Мандрівник
Мандрівник
Регіон: Днепропетровская область
Дякував (ла): 6 разів

Повідомлення berezovosk »

EVGENIY писав:
23 березня 2021, 12:16
berezovosk писав:
23 березня 2021, 12:13
EVGENIY писав:
23 березня 2021, 11:39
berezovosk писав:
23 березня 2021, 11:37
Допоможіть,зникли дані всіх довідників пише" invalid variant conversion" що необхідно зробити
По перше зрозуміти причину, що трапилось? Вимкнули світло? Що значить зникли дані всіх довідників, їх там купа і прям всі зникли? А по друге треба завжди робити резервні копії, і зараз з них треба восстановити дані!
відбулося оновлення віндоус, після чого я зайшла в програмку , а вона не працює,можливо якісь файли удалились? Язберігала резервну копію тільки тепер не знаю як її відновить.
оновлення не повинні впливати на це! Позвіть когось хто розбирається, у вас щось з компом, це тільки МережаМ не працює чи може й інші програми? Перегрузіться може
є збережений архів бази документів, як відновить

berezovosk
Мандрівник
Мандрівник

всі довідники пусті,пише що відсутні файлиRSK.dbf.,fpo.dbf.budget.dbf. та інші . Аяк заходю на диск С в програму,всі файли єсть

berezovosk
Мандрівник
Мандрівник

berezovosk писав:
23 березня 2021, 15:42
всі довідники пусті,пише що відсутні файлиRSK.dbf.,fpo.dbf.budget.dbf. та інші . А як заходю на диск С в програму,всі файли єсть
Зображення
скрін.docx
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.

berezovosk
Мандрівник
Мандрівник

berezovosk писав:
23 березня 2021, 14:14
EVGENIY писав:
23 березня 2021, 12:16
berezovosk писав:
23 березня 2021, 12:13
EVGENIY писав:
23 березня 2021, 11:39
berezovosk писав:
23 березня 2021, 11:37
Допоможіть,зникли дані всіх довідників пише" invalid variant conversion" що необхідно зробити
По перше зрозуміти причину, що трапилось? Вимкнули світло? Що значить зникли дані всіх довідників, їх там купа і прям всі зникли? А по друге треба завжди робити резервні копії, і зараз з них треба восстановити дані!
відбулося оновлення віндоус, після чого я зайшла в програмку , а вона не працює,можливо якісь файли удалились? Язберігала резервну копію тільки тепер не знаю як її відновить.
оновлення не повинні впливати на це! Позвіть когось хто розбирається, у вас щось з компом, це тільки МережаМ не працює чи може й інші програми? Перегрузіться може
є збережений архів бази документів, як відновить
всі довідники пусті,пише що відсутні файлиRSK.dbf.,fpo.dbf.budget.dbf. та інші . А як заходю на диск С в програму,всі файли єсть

EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 127 разів
Подякували: 1266 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

це не довідники пусті, таке трапляється коли перейменовують папку програми і програма не бачить шлях до них! Спробуйте запустити програма від імені АДМІНІСТРАТОРА правой кнопкой на ярлик і обрати такий пункт

arciv
Новачок
Новачок
Регіон: Донецкая область
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення arciv »

Добрый день, создала юридичне зобовязання, при создании финансового пишет ошибку "неможливо загрузити файл, помилкова структура", подскажите что надо сделать?

Sovych
Новачок
Новачок
Регіон: Київська область

Повідомлення Sovych »

Доброго дня. Переніс програму PM на флешку так як переустановив Windows і після того як я її закинув назад в директорію де вона лежала пише що (наприклад) "Файл *.dbf не знайдено! Перевірте його існування в папці ...\NDI". В саму папку перехожу і в ній данні файли існують. Вікдриваю ці самі файли через Db_navigator і бачу всі внесенні мною данні за рік. Допожіть як бути.

EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 127 разів
Подякували: 1266 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Sovych писав:
28 травня 2021, 11:37
Доброго дня. Переніс програму PM на флешку так як переустановив Windows і після того як я її закинув назад в директорію де вона лежала пише що (наприклад) "Файл *.dbf не знайдено! Перевірте його існування в папці ...\NDI". В саму папку перехожу і в ній данні файли існують. Вікдриваю ці самі файли через Db_navigator і бачу всі внесенні мною данні за рік. Допожіть як бути.
viewtopic.php?f=114&t=9726

Sovych
Новачок
Новачок
Регіон: Київська область

Повідомлення Sovych »

EVGENIY писав:
31 травня 2021, 16:14
Sovych писав:
28 травня 2021, 11:37
viewtopic.php?f=114&t=9726
Запрацювало. Я по цій інструкції наче все пройшов, але все одно нічого не вийшло але я библиотеки визуал фокспро встановлював з стороніх ресурсів, а це встановив з посилання в темі і все получилось. Дякую Вам за допомогу.

Відповісти

Повернутись до “Програма Payments (фіндокументи)”