Про що можна дізнатись у цій рубриці?

Обговорюємо та ділемось результатами перевірок
Аватар користувача
Станкус Тетяна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Станкус Тетяна »

Діяльність бюджетних установ, як і будь-яких юридичних осіб, підлягає перевірці з боку органів державного нагляду (контролю), правоохоронних органів тощо.

Але, зважаючи на специфічний статус "бюджетників", перевірка їх діяльності іноді відбувається за більш складною та складніше регламентованою процедурою, ніж, скажімо, перевірки суб"єктів господарювання приватної форми власності.

Наприклад, перевірки Держфінінспекції, яким підлягають усі бюджетні установи.
Сьогодні нормативна база, якою керуються фахівці Держфінінспекції, зазнала значних змін. Так, нещодавно був змінений спеціальний закон, яким керуються фахівці Держфінспекціі у своїй діяльності. Крім цього було затверджено нові методичні рекомендації щодо проведення перевірок, а також нові методичні рекомендації щодо проведення перевірок держзакупівель.

Для того щоб не чекати з здриганням серця перевірок Держфінінспекції і бути у всеозброєнні, ви можете задати всі запитання з цього приводу на нашому форумі.

У цій же рубриці ми готові надавати відповіді щодо інших видів перевірок бюджетних установ, а також розглядати питання притягнення посадових осіб бюджетних установ до різних видів відповідальності. При цьому зверніть увагу, що питання відповідальності за вчинення корупційних правопорушень винесені у окрему рубрику на нашому форумі, а тому у цій гілці розглядатися не будуть

Відповісти

Повернутись до “Перевірки та відповідальність”