Больничные листы

Аватар користувача
Nadiya002012
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 39
З нами з: 28 березня 2012, 15:35
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк

Повідомлення Nadiya002012 »

Подскажите, пожалуйста, входит ли в расчет больничных сумма заработной платы за время пребывания в командировке?

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1963
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 69 разів
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

писав:Подскажите, пожалуйста, входит ли в расчет больничных сумма заработной платы за время пребывания в командировке?

При обчисленні середньої заробітної плати у всіх випадках її збереження згідно з чинним законодавством, не враховуються:
- компенсаційні виплати на відрядження і переведення (добові, оплата за проїзд, витрати на наймання житла, підйомні, надбавки, що виплачуються замість добових).
Постанова 100 пункт 4в Порядку

Аватар користувача
Nadiya002012
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 39
З нами з: 28 березня 2012, 15:35
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк

Повідомлення Nadiya002012 »

eMelya, вообще-то по Постанове 100 больничный не рассчитывается, по нему рассчитываются все виды отпускных и все, что есть в
Постанова 100 пункт 1 Порядку, а я спрашивала о том, входит ли в расчетный период больничного сумма заработной платы за время пребывания в командировке и дни за время пребывания в командировке?

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1963
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 69 разів
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Постанова 100 є основним документом визначення розрахунку середньої заробітної плати, хоча до лікарняних має поверхневе відношення (наприклад, виробнича травма Постанова 100 п. 1).
Якщо без довгих вступів:
1. Витрати на відрядження, а саме: добові (у повному обсязі), вартість проїзду, витрати на наймання житлового приміщення не є базою нараховується та утримання ЄСВ Постанова 1170
2. Середньоденна заробітна плата (дохід, грошове забезпечення) обчислюється шляхом ділення нарахованої за розрахунковий період заробітної плати (оподатковуваного доходу, грошового забезпечення), з якої сплачувалися страхові внески... на кількість відпрацьованих робочих днів у розрахунковому періоді Постанова 1266
3. Я знову щось не зрозумів?

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8839
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1200 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Nadiya002012, 
Nadiya002012 писав:входит ли в расчет больничных сумма заработной платы за время пребывания в командировке?
Входит! Именно сумма зарплаты без ДОБОВИХ!!

Аватар користувача
Nadiya002012
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 39
З нами з: 28 березня 2012, 15:35
Регіон: Донецкая Область
Звідки: Донецк

Повідомлення Nadiya002012 »

eMelya, Вы слишком много пишите лишнего, хотя я и так разобралась по своему вопросу. Вот EVGENIY написал правильно, кратко и понятно.

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1963
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 69 разів
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

Nadiya002012, 
Ну так у EVGENIY статус такой
А у меня просто привычка ставить на место всякие ревизионно-контролирующие органы. Бухгалтера они ж как малые дети бояться всяких налоговиков, крушников и верят любой ихней "страшилке", хотя последние зачастую знают только норматив, с которым пришли на проверку. Вот тут то и начинается выбивание штрафов, часто по принципу "так надо делать". Тогда и приходиться выручать клиентов.

12tmo

Повідомлення 12tmo »

Подскажите пожалуста по поводу почасовых больничных на примере.
Апрель отработано 77 часов - 800,00 грн;
Май отработано 38,5 часов - 400,00 грн.;
Июнь отработано 69,3 часов - 1200,00 грн, но сделан перерасчет за апрель 100,00 грн и 8 часов.
Человек заболел в декабре какие часы и какие деньги берутся в июле месяце для расчета больничного?

Аватар користувача
eMelya
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 1963
З нами з: 06 березня 2013, 01:42
Регіон: Полтавская область
Звідки: Кременчук
Дякував (ла): 14 разів
Подякували: 69 разів
Контактна інформація:

Повідомлення eMelya »

12tmo, а больничный декабрь или июль?

12tmo

Повідомлення 12tmo »

Больничный в декабре.

belaya
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 26 грудня 2012, 19:46
Регіон: Запорожская Область
Звідки: Запорожье

Повідомлення belaya »

Подскажите пожалуйста, человека парализовало, шансов на то, что он выйдет на работу 0. Сколько месяцев мы можем его держать, тоисть оплачивать эти больничные, и как его потом увольнять?

ALISA-12
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 73
З нами з: 14 березня 2013, 23:50
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск

Повідомлення ALISA-12 »

в таких случаях обычно платят 4 месяца непрерывных больничных, потом чел идет на комиссию МСЕК и увольняется по инвалидности

шама
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 10 січня 2013, 16:53
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Владимирец

Повідомлення шама »

Підскажіть будь ласка, соцстрах відшкодував 100% лікарняних, а потрібно 80% . Зайво перераховані кошти утримано із заробітної плати і повернуто фонду. Яка буде проводка?

Аватар користувача
Радистка_Кэт
Коронована особа
Коронована особа
Повідомлень: 2220
З нами з: 20 вересня 2012, 20:18
Регіон: Киев
Звідки: Киев
Дякував (ла): 46 разів
Подякували: 21 раз

Повідомлення Радистка_Кэт »

Обратная, зеркально тому, как получали

marisa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 03 липня 2012, 14:11
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення marisa »

шама писав:Підскажіть будь ласка, соцстрах відшкодував 100% лікарняних, а потрібно 80% . Зайво перераховані кошти утримано із заробітної плати і повернуто фонду. Яка буде проводка? А як у Вас закрилися ЄСВ тп податок на доходи фіз.осіб, якщо ви утримали із з/пл????

шама
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 10 січня 2013, 16:53
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Владимирец

Повідомлення шама »

Від нараховної ЗП відняла ту суму яку винна соцстраху і на різницю робила утримання.

marisa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 03 липня 2012, 14:11
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення marisa »

На мою думку, це невірно. Тому що лікарняний с/ст проходить по рах.3711 КЕКВ 0000, а з/пл по загальн. КЕКВ 2111

шама
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 10
З нами з: 10 січня 2013, 16:53
Регіон: Ровенская Область
Звідки: Владимирец

Повідомлення шама »

Тоді як мені повернути кошти соцстраху якщо по 3711 грошей нема?

Аватар користувача
orif
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 09:38
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Подякували: 1 раз

Повідомлення orif »

шама, сотрудник должен вам вернуть наличкой, а вы зачислить на 3711 и вернуть соцстраху

ALISA-12
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 73
З нами з: 14 березня 2013, 23:50
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск

Повідомлення ALISA-12 »

шама, или сотрудник сам вносит на счет соцстраха (если на предприятии  нет кассы)

marisa
Новачок
Новачок
Повідомлень: 8
З нами з: 03 липня 2012, 14:11
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення marisa »

Шама, но ведь с/ст дал вам грязную суму, а у сотрудника надо удержать суму (на руки), и если он сам внесет на рах.с/ст, у вас не пойдет квартальний отчет с с/ст.

елена1
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 13 травня 2013, 12:13
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Могилев-Подольский

Повідомлення елена1 »

Доброго дня!
Підскажіть будь-ласка, подаю перший раз заявку-розрахунок в соц. страх, в мене є в наявності працівник в якого лікарняний на протязі 3-х днів, чи показувати його лікарняний в заявці? Так як перші 5 днів лікарняного повинна сплатити організація.

Аватар користувача
Нат
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 82
З нами з: 05 березня 2012, 09:25
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Нат »

Для чого ж ви подаєте заявку-розрахунок, якщо коштів для відкодування від фонду вам не потрібно, ці дні оплачуєте Ви ???

елена1
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 13 травня 2013, 12:13
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Могилев-Подольский

Повідомлення елена1 »

в мене є в наявності ще один лікарняний, по якому фонд відшкодовує, не знала чи потрібно вписувати цей лікарняний.
дякую за відповідь.

Аватар користувача
orif
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 09:38
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Подякували: 1 раз

Повідомлення orif »

елена1, б/л только за счет пр-ия в заявку включать не нужно

елена1
Новачок
Новачок
Повідомлень: 3
З нами з: 13 травня 2013, 12:13
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Могилев-Подольский

Повідомлення елена1 »

Доброго дня! Підскажіть будь-ласка.
Працівник знаходився на лікарняному з 26.04.13 по 30.04.13, погодинна оплата праці, ми повинні оплатити працівникові 3 робосих дня, чи перевести цей період на години і оплатити години?

Аватар користувача
orif
Мешканець
Мешканець
Повідомлень: 389
З нами з: 13 квітня 2011, 09:38
Регіон: Луганская Область
Звідки: Луганск
Подякували: 1 раз

Повідомлення orif »

елена1, если начисляете з/п почасово, то и для расчета б/л нужно брать почасовку, вы ведь будете выбирать 6 предыдущих месяцев

opuk
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 15 травня 2013, 15:38
Регіон: Крым
Звідки: Феодосия

Повідомлення opuk »

Здравствуйте. Подскажите пожалуйста, у меня работник заболел туберкулезом, первый больничный был в декабре 2012г. и ежемесячно тубдиспансер выдает больничные.Сколько при таком диагнозе оплачиваемых месяцев и где это прописано законодательно.Спасибо.

Ирков
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 16
З нами з: 18 січня 2013, 11:11
Регіон: Одесская область
Звідки: Одесса
Дякував (ла): 1 раз

Повідомлення Ирков »

КАКИЕ ПРОВОДКИ ЗАПИСАТЬ ПРИ ПОСТУПЛЕНИИ ДЕНЕГ ИЗ ФСС И НА УДЕРЖАНИЯ  ИЗ ЭТОЙ СУММІ

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8839
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 114 разів
Подякували: 1200 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »


Відповісти

Повернутись до “Лікарняні та декретні”