Штатний розпис

Tolik
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 79
З нами з: 21 жовтня 2012, 08:40
Регіон: Днепропетровская Область
Звідки: Днепропетровск
Дякував (ла): 1 раз
Подякували: 3 рази

Повідомлення Tolik »

Плоский вопрос. Обязательно  ли утверждать новое штатное и тарификацию на новый год, т.е. на 1 января, если не было изменений никаких (окладов, новых единиц, должностей)? По логике вещей я понимаю, что не надо. Но всё же это как-то обоснованно законодательно?

Аватар користувача
Станкус Тетяна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Станкус Тетяна »

Відповідно до п. 37 Порядку складання, розгляду, затвердження та основні вимоги до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2002 р. № 228 штатний розпис затверджується одночасно з кошторисом, тобто щорічно.

Кошторис бюджетної установи  - це основний плановий фінансовий документ бюджетної установи, яким на бюджетний період встановлюються повноваження щодо отримання надходжень і розподіл бюджетних асигнувань на взяття бюджетних зобов'язань та здійснення платежів для виконання бюджетною установою своїх функцій та досягнення результатів, визначених відповідно до бюджетних призначень.

Бюджетний період складає один календарний рік.

Євгенія Ст
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 23 грудня 2015, 09:40
Регіон: Черновицкая область

Повідомлення Євгенія Ст »

Як встановити доплату по спецрахунку в штатний розпис, якщо по держ.бюджету тільки 0,5 ставки?  Ставити повну ставку 2157,00 грн чи півставки 1078,50 грн?????

ульяна1985
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 21
З нами з: 21 жовтня 2012, 14:15
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення ульяна1985 »

Доброго дня як розрахувати посадовий оклад заступника начальника управління (окрема юридична особа) місцеве самоврядування

Nata252627
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 01 серпня 2016, 10:37
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Nata252627 »

Добрий день, допоможіть будь ласка. 3.08 звільнився землевпорядник в штатному розписі зазначено доплата за ранг та стаж. Оскільки ми ОМС, то необхідно провести конкурс на дану посаду і відповідно зміниться структура заробітної плати... Чи потрібно робити штатний розпис від 04.08? якщо потрібно то як вказувати місячний фонд оплати праці по землевпоряднику (ранг, стаж... ) в розшифровці до штатного розпису?
Востаннє редагувалось 15 серпня 2016, 13:56 користувачем Nata252627, всього редагувалось 1 раз.

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8737
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 1185 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Nata252627 писав:Добрий день, допоможіть будь ласка. 3.08 звільнився землевпорядник в штатному розписі зазначено доплата за ранг та стаж. Оскільки ми ОМС, то необхідно провести конкурс на дану посаду і відповідно зміниться структура заробітної плати... Чи потрібно робити штатний розпис від 04.08? якщо потрібно то як вказувати місчний фонд оплати праці по землевпоряднику?
В штатному розписі зазначаються тільки оклади!

Nata252627
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 01 серпня 2016, 10:37
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Nata252627 »

EVGENIY писав:
Nata252627 писав:Добрий день, допоможіть будь ласка. 3.08 звільнився землевпорядник в штатному розписі зазначено доплата за ранг та стаж. Оскільки ми ОМС, то необхідно провести конкурс на дану посаду і відповідно зміниться структура заробітної плати... Чи потрібно робити штатний розпис від 04.08? якщо потрібно то як вказувати місчний фонд оплати праці по землевпоряднику?
В штатному розписі зазначаються тільки оклади!
вибачте, я мала на увазі розшифровку до штатного розпису

Аватар користувача
EVGENIY
Повелитель Галактики
Повелитель Галактики
Повідомлень: 8737
З нами з: 29 липня 2010, 01:27
Регіон: Харьковская область
Звідки: Харків
Дякував (ла): 113 разів
Подякували: 1185 разів
Контактна інформація:

Повідомлення EVGENIY »

Nata252627 писав:
EVGENIY писав:
Nata252627 писав:Добрий день, допоможіть будь ласка. 3.08 звільнився землевпорядник в штатному розписі зазначено доплата за ранг та стаж. Оскільки ми ОМС, то необхідно провести конкурс на дану посаду і відповідно зміниться структура заробітної плати... Чи потрібно робити штатний розпис від 04.08? якщо потрібно то як вказувати місчний фонд оплати праці по землевпоряднику?
В штатному розписі зазначаються тільки оклади!
вибачте, я мала на увазі розшифровку до штатного розпису
Я вимог взагалі в законодавтсві не зустрічав робити цю розшифровку! Це все вирішується внутрішніми документами! Хоча ми її на початок року при плануванні кошторису теж завжди робили! Але до неї при звільненні змін ніяких не вносили! зміни вносили до штатного при піднятті окладів!

Nata252627
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 11
З нами з: 01 серпня 2016, 10:37
Регіон: Харьковская область
Дякував (ла): 2 рази

Повідомлення Nata252627 »

Дякую,  штатний розпис і розшифровку залишу без змін

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”