Атестація бухгалтера

Відповісти
ВикторияЛ
Новачок
Новачок
Повідомлень: 5
З нами з: 27 травня 2015, 13:58
Регіон: Харьковская область

Повідомлення ВикторияЛ »

У лютому 2005 року на посаду бухгалтера був прийнят працівник на посаду бухгалтера. У квітні 2005 року переведен на посаду головного бухгалтера. У жовтні 2010 року працівник пійшов у декретну відпустку при посаді головного бухгалтера, після виходу з декрету переведен на посаду бухгалтера. Заробітна плата бухгалтера нараховується по І категорії з урахуванням стажу головного бухгалтера 5 років та економічної освіти, але записів про присвоєння категорії ні до  ні після декрету не має. Можливо нараховувати заробітну плату по І категорії у даному випадку?

ольга77777
Квартирант
Квартирант
Повідомлень: 64
З нами з: 09 січня 2015, 16:19
Регіон: Николаевская Область
Звідки: Николаев

Повідомлення ольга77777 »

Ні. Записиси повинні бути обов'язково . Атестуйте та присвойте категорію починаючи з II - гої, але як що бухгалтер з дипломом магістра присвоюйте з I- ої категорії.

Натали22
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 14
З нами з: 23 квітня 2013, 16:35
Регіон: Хмельницкая Область
Звідки: Дунаевцы

Повідомлення Натали22 »

В мене теж питання: Бухгалтер без вищої освіти (свідоцтво (на відмінно) курсів бухгалтерів за період СРСР): 15 років працював бухгалтером сільської ради, потім 5 років головним бухгалтером с/р (держслужба), потім бухгалтером районного відділу культури 9 розряд ( не в.о. головного бухгалтера (бо права першого підпису по вимогах казначейства небуло, але робота по посадових обов*язках відповідна(гол.бух. знаходився в відпустці по догляду)),Потім бухгалтерські працівники були звільнені за скороченям і прийняті на роботу безпосередньо в заклади культури. Розряд теж 9. Є право другого "другого" підпису (після директора і бухгалтера(другий підпис(основний))). Бухгалтери в штатних розписах були і є без визначення конкретних категорій чи "без категорії", просто два "бухгалтера". В 2016 передані заклади до міської ради. Люди не звільнялись. Розряд залишився 9. Чи правильно визначений розряд враховуючи, що людина освіти вищої немає, але великий успішний досвід роботи на різних бухгалтерських посадах?

Відповісти

Повернутись до “Інші питання оплати праці”