ремонт вікон

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Sveta
Новачок
Новачок
Повідомлень: 7
З нами з: 20 серпня 2014, 11:58

Повідомлення Sveta »

Доброго дня)) Робимо ремонт вікон у загальноосвітній школі. Всього вікон - 102 . Міняємо 21 вікно. Підкажіть будь ласка, Як визначити: це поточний чи капітальний ремонт?

Дякую.

Штефан
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 22
З нами з: 16 вересня 2014, 11:40
Подякували: 1 раз

Повідомлення Штефан »

Оскільки в ситуації, що розглядається, установа проводить заміну вікон у кількості 21шт. (при загальній кількості вікон - 102 шт), і ця кількість становить більше 2 % від загальної кількості вікон у приміщенні, то такі роботи належать до капітального ремонту. І лише в разі якщо заміна вікон складає менше 2 % від загальної кількості вікон, установа може класифікувати такі роботи як поточний ремонт. Нагадаємо: питання, що стосуються проведення капітального ремонту, докладно розглядалися у статті «Капітальний ремонт: що потрібно знати бухгалтеру» (див. «Бюджетна бухгалтерія», 2008, N 9).

Аватар користувача
Станкус Тетяна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Станкус Тетяна »

Абсолютно згодна!
Нагадаю лише, що розмежування робіт капітального та поточного ремонту наведено у Примірному переліку послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій та послуг з ремонту приміщень, будинків, споруд, завтердженому наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 10.08.2004 р. № 150.
Саме у п.1.2.8.5 цього Переліку зазначено, що до поточного ремонту відноситься ремонт та заміна окремих віконних коробок та підвіконь до 2 % загальної їх кількості.

Відповісти

Повернутись до “Різне”