Відшкодування витрат за телефонні розмови

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Відповісти
Ирина3050
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 17
З нами з: 02 березня 2015, 09:04
Регіон: Винницкая Область
Звідки: Винница

Повідомлення Ирина3050 »

Доброго дня. Нам надійшла роздруківка за телефонні розмови і в ній значаться: телефонни в вищестоящу організацію - на стаціонарні телефони по роботі і працівники телефонували на різні мобільні оператори. Каси в нас немає (є банківський рахунок). Ми бюджетна установа. Укртелеком виставляє рахунки з ПДВ. Оплату за ці рахунки здійснюємо з спеціального фонду.
Як провести відшкодування за розмови на мобільні оператори? Які проводки? Сума відшкодування буде з ПДВ? В яких Меморіальних ордерах це відображають? І згідно яких підтверджуючих документів здійснють відшкодуванн?
Як доказати що на стаціонарні телефони коли телефонують працівники - службові цілі? Можливо в когось уже пройшла перевірка КРУ і Ви поділитесь порадою.

Аватар користувача
Станкус Тетяна
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 549
З нами з: 03 лютого 2014, 07:43
Регіон: Харьковская область
Подякували: 9 разів
Контактна інформація:

Повідомлення Станкус Тетяна »

Доброго дня! На практиці ведуть журнали службових телефонних розмов, в яких зазначають дату та час дзвінка, номер телефону, особу, яка дзвонила та службову мету дзвінка. Фахівці КРУ такі записи приймають як службові і порушень виникнути не повинно. Не службові дзвінки працівники мають відшкодовувати з ПДВ. Таке відшкодування може проводитись на рахунок установи, не обов'язково до каси.

Відповісти

Повернутись до “Різне”