ПКМУ від 01.03.2014 № 65

Пишіть сюди, якщо не знаєте, де створити тему
Відповісти
rostislav108
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 17 березня 2014, 11:33
Регіон: Харьковская область

Повідомлення rostislav108 »

Доброго дня!

Думаю, що зазначена постанова пробудила немало питань серед представників як органів державної влади так і місцевого самоврядування. Що стосується останніх. Мне питання щодо цього рекомендованого характеру передбачених Постановою № 65 заходів: чи потрібно розцінювати як де юре рекомендовано, а де факто треба обов'язково.
І якщо треба, одним з питань є пункт 5 Заходів щодо недопущення використання для обслуговування органів державної влади та інших державних органів, утворених органами державної влади підприємств, установ та організацій, які використовують кошти державного бюджету, більше одного легкового автомобіля, якщо інше не передбачено законом або актом Кабінету Міністрів України. Недопущення транспортного обслуговування посадових осіб за викликом.
Питання: в районній раді є голова та заступник, у кожного є власний водій та автомобіль. Потрібно скорочувати кількість транспортних засобів?

Міхно Тетяна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 03 лютого 2014, 07:52
Регіон: Харків
Контактна інформація:

Повідомлення Міхно Тетяна »

Враховуючи той факт, що відповідно до п. 13 Постанови № 65 для органів місцевого самоврядування ця постанова носить рекомендаційний характер, на думку редакції "ДЕРЖСЛУЖБОВЦЯ", вона вимагає від таких органів не дотримання тих заходів, які визначені у цій Постанові, а лише «з урахуванням затверджених цією постановою заходів протягом місяця з дати набрання чинності цією постановою затвердити заходи щодо економного та раціонального використання бюджетних коштів». А відтак, ще принаймні один місяць можна використовувати два автомобілі. Враховуючи те, що за повідомленням Мінюсту зазначена постанова набрала чинності з 12.03.2014 р. то затвердити заходи щодо економічного та раціонального використання бюджетних коштів у вашій установі потрібно до 12.04.2014 р. і лише після затвердження таких заходів можливе їх виконання.

rostislav108
Новачок
Новачок
Повідомлень: 9
З нами з: 17 березня 2014, 11:33
Регіон: Харьковская область

Повідомлення rostislav108 »

Тетяна, дякую за відповідь.
Але проблема лишається незважаючи на те коли починати виконувати ці заходи - в березні чи з 12 квітня. Сьогодні на балансі ради є 3 транспортних засоби, один з не використовується, виникає питання треба його буде реалізовувати чи ні? Та що робити з другим водієм і транспортним засобом?
Чи буде хтось перевіряти затвердження таких заходів та їх виконання?

Міхно Тетяна
Мандрівник
Мандрівник
Повідомлень: 28
З нами з: 03 лютого 2014, 07:52
Регіон: Харків
Контактна інформація:

Повідомлення Міхно Тетяна »

Зверніть увагу на те, що відповідно до п. 13 Постанови № 65 ви самі затверджуєте собі ті заходи економії, які ви вважаєте за потрібне (не обов'язково вони будуть співпадати з тими, що зазначені у додатку № 1 Постанови № 65).
Стосовно другого запитання. Так у разі потреби Ви можете реалізувати автомобіль, який не використовується, а водія, який його обслуговує, ви будете змушені звільнити. Але не забувайте, що звільнення такого працівника повинно відбуватися з дотриманням норм трудового права. Більш детально з цього приводу читайте у коментарі до Постанови № 65 у квітневому випуску видання "ДЕРЖСЛУЖБОВЕЦЬ"

Відповісти

Повернутись до “Різне”